Ziemassvētku eglītes LED Outdoor

Tērzēšana tūlīt
Produkta detaļas

Alberta Ezera piedāvājums ir pieejams arī bezkrāsainai, gaišai un daudzfunkcionālai apgaismojumam, piedāvājot mūsu ekskluzīvo LED krāsu maiņas tehnoloģiju. Šī opcija nodrošina 4 apgaismojuma izvēles, visi vienā vienā kokā: 1) dzidra LED gaisma, 2) daudzkrāsu LED gaismas, 3) mainīga no skaidra uz daudzu, un 4) izslēgts. Izrāviens ir tas, ka viena un tā pati LED spuldze mainās no skaidras gaismas līdz krāsainai gaismai (dzeltenai, sarkanai, zilai vai zaļai), lai visas koka gaismas paliek spīdošas un spilgtas.

Alberta Spruce piedāvā reālistisku izskatu Real-Feel ™ adatu adatu uz ārpusi un klasiskās PVC adatas pret iekšpusi pilnībai. Koki ir izgatavoti no ugunsdrošiem un izbalējumiem izturīgiem materiāliem, padarot tos jaukus ekrānus jūsu mājās daudzām brīvdienām. Mūsu ekskluzīvās Real Feel® adatas, kas izgatavotas no 30% PE izstādes īpašībām, ir līdzīgas patiesai mūžzaļai zaļumiem, sākot no krāsas līdz tekstūrai.

Izceliet savus iecienītākos Ziemassvētku rotājumus un ieaudzējiet koku ar visu ģimeni. Mūsu mākslīgie Ziemassvētku eglītes ir brīnišķīgas brīvdabas atmosfēra, ko ikviens mīl. Baudiet priecīgus Ziemassvētkus ar mūsu Alberta egles koku.

Galvenās iezīmes

Visi modeļi:

5 gadu lapotnes un 2 gadu gara garantija. Uzzināt vairāk

Reālistisku izskatu Real-Feel ™ PE adatas kombinācija uz ārpusi un klasiskās PVC adatas pret iekšpusi pilnībai

Puķains koks ar bagātām zaļām krāsām

Eņģes filtri ērtai uzstādīšanai

Ugunsdrošs materiāls

Sturdy metāla stends iekļauts

Iepriekšējie modeļi:

Unikālas opcijas, kas nodrošina skaidrāku un daudzkrāsu mainīgu LED opciju (LEDCM).

Worry-Free ™ UL® - apstiprināti gaismas

Profesionāli izliektas gaismas, lai paslēptu vadus

Ja spuldze izdegās, pārējās spuldzes paliek spilgtas!

Papildu spuldzes un drošinātāji ir iekļauti

Izmeklēšana