Ziemassvētku eglīte 100%

Tērzēšana tūlīt
Produkta detaļas

Apraksts

Ezera meža ērču snap koka ™ iedvesmots no zaļajiem ezera eglēm, kas papildina svētku apdari. Izmantojot mūsu ekskluzīvo Snap Tree ™ tehnoloģiju, jūsu ziemassvētku eglītes montāža ir brīze. Vienkārši pieskarieties stendam, pagrieziet to uz augšu, pievienojiet kokgriezēju, un iestatīšana ir pabeigta. Iebūvēts rullīšu statnis ļauj viegli atrast savu koka ideālo vietu. Pēc svētku dienām ērti uzglabājiet koku savā stendā ar savu standarta glabāšanas maisiņu.

Lake Forest Fir Snap Tree ™ ir viens no mūsu reālistiskākajiem kokiem ar iespaidīgu 80% no Real Feel ™ adatas lapotnēm, padarot to par mūžīgu centru visu jūsu svētku svinībām. Tās pilna forma un skaista zaļa krāsa padara lielisku fona dārgumiem rotājumiem. Lake Forest Fir ir arī mūsu ērta Quick Set ™ apgaismojuma sistēma, kas ietver visas gaismas stīgas koka stumbrā. Iestatīšanas laikā automātiski tiek veikti gaismas savienojumi, tādēļ vienīgais spraudnis ir viss, kas jums ir nepieciešams, lai apgaismotu savu koku.

Papildus parastajam apgaismojuma variantam, skaistā ezera meža eņģe piedāvā mūsu krāsu maiņas LED gaismas. Šī opcija nodrošina 4 apgaismojuma izvēles, visi vienā vienā kokā: 1) dzidra LED gaisma, 2) daudzkrāsu LED gaismas, 3) mainīga no skaidra uz daudzu, un 4) izslēgts. Izrāviens ir tas, ka viena un tā pati LED spuldze mainās no skaidras gaismas līdz krāsainai gaismai (dzeltenai, sarkanai, zilai vai zaļai), lai visas koka gaismas paliek spīdošas un spilgtas.

Galvenās iezīmes

Visi modeļi:

Ekskluzīvā Snap Tree ™ tehnoloģija, kas ļauj viegli uzstādīt un uzglabāt

5 gadu lapotnes un 2 gadu gara garantija. Uzzināt vairāk

Vairāk nekā 80% Real-Feel ™ adatu adatas reālisms kopā ar PVC adatas pilnībai

Snap Tree ™ ritentiņš ar bloķējošiem ritentiņiem

Komplektā ietilpst vertikāli pielāgota glabāšanas soma; koka veikali savā stendā

Klasiskā pilna forma un izturīgs izskats

Ugunsdrošs materiāls

Iepriekšējie modeļi:

Quick Set ™ tehnoloģija savieno visas gaismas virknes koka stumbrā

Pieejams ar skaidru vai krāsu mainīgu LED apgaismojumu

Ietver pedāļu ieslēgšanu / izslēgšanu tīru gaismas modeli un LED moduļu vadu kontrolleri

Worry-Free ™ UL® apstiprināti gaismas

Profesionāli izliektas gaismas, lai paslēptu vadus

Ja spuldze izdegās, pārējās gaismas paliek iedegtas

Papildu spuldzes un drošinātāji ir iekļauti

Izmeklēšana