Matēta priedes Ziemassvētku eva

Matēta priedes Ziemassvētku eva
Tērzēšana tūlīt
Produkta detaļas

Matēta priedes Ziemassvētku eva

Frosted Pine Christmas Tree.jpg


Pārskats:

◆ pieejami dažādi izmēri un krāsa.

◆ kopā 1318 padomi

◆ priedes un PVC smaili, kas mirdz ar sniegu

◆ Atvērtas zari ātrai un ērtai montāžai

◆ paredzēts tikai iekštelpās

iekļauts koka, metāla stends


Detalizēta daļa no Frosted Pine Christmas Tree :


Frosted Pine Christmas Tree.jpg


Apraksts:

Pievienojiet siltu svētku sajūtu savai mājai ar skaistu Frosted Pine Ziemassvētku eglīti . Tas ir sporta pārpilnība padomus. Viegli montēt ar šarnīra konstrukciju, šī koka izturīgie zari viegli atbalsta Ziemassvētku rotājumus. Jūs mīlēsiet šī sniega stila kosmosa taupības dizainu. Bet neuztraucieties, tā joprojām piesaista daudz uzmanības jebkurā telpā. Ietverts izturīgs metāla stends. Šis mākslīgais koks tika veidots tā, lai tas turpināsies nākamajos gados.

 

Specifikācijas par 7,5 pēdas koku:
Forma: pilna
Bāzes platums: 49 collas
Statīvs diametrs: 22 collas
Padomu skaits: 1318

 

Neaizmirstiet pūka!

Vienkārši sāciet augšpusē un strādājiet spirālveida kustības virzienā pa koku. Lai iegūtu vislabākos rezultātus, jūs vēlaties sākt no iekšpuses un izstrādāt, pieskaroties katrai filiālei, novietojot to uz augšu un uz leju dažādos veidos, pārbaudot jebkuru atvērto laukumu, kā jums iet.

Kad jūs strādājat savu ceļu uz leju, spirāles kustība nodrošinās, ka jums nebūs nekādu trūkumu. Pieskaroties katrai filiālei, jūs padarīsiet vēlamo pilnīgu, dabisku izskatu.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka daudzi mūsu koki tiek piegādāti ar plastmasas vāciņu gala galā, kas pirms montāžas jānoņem.

Jauns un ekskluzīvs Hayneedle: koka kakla siksnas! Šogad izmēģiniet stilīgu, dabisku vibes koka kaklasiksnu, nevis koka gredzenu. Ideāls koku stādiem, kuru diametrs ir 22 collu vai mazāk, lai jūsu kokam būtu ideāls pavadījums.Jautājumi un atbildes:

J: "Kā tas tiek samontēts?" A: Šis koks sastāv no statīva, apakšējās daļas, vidējās daļas (divas daļas) un augšējās daļas. Koku filiāles jau ir pievienotas koku sekcijām. Vispirms samontējiet statni, tad nostipriniet apakšējo daļu pie statīva. Apakšējā daļā piestipriniet vidējo daļu, tad pievienojiet augšējo daļu vidējai sekcijai. Kad visas sadaļas ir samontētas, jums būs jāatver koku lapas dažādos virzienos.

Jautājums: "Kas ir atzarojumi? Cik daudz daļu ir koka konstrukcijai?" A: Šis koks nāk četrās sadaļās. Šīm sekcijām ir piestiprinātas filtūras uz eņģēm. Šīs eņģes ļauj filtram salocīt kokā vieglākai uzglabāšanai.

J: "Kur ir noticis šis koks?" A: Šī Ziemassvētku eva tiek ražota Ķīnā.

J: "Kāds ir maksimālais koka platums?" A: 7.5 pikseļu platums ir 49 collu.

Jautājums: "Man ir problēmas ar mana koka montāžu. Pakaļgala statnis neietilps stendā." A: Plastmasas vāciņš statņa apakšā ir paredzēts pārvadājumiem, un pirms montāžas tas jānoņem.Sazinies ar mums:

10419_LOGO (12-21-13-58-17). Png

BETTY XU

QUZHOU WINGA DĀVANU CO., LTD.

NĒ. 62-2, HEHUA TANG, MACHE VILLAGE, HUSHAN STREET, JIANGSHAN, ZHEJIANG, ĶĪNA

EMAIL: SALES3@CHINA-MADE.CC  

           SALES002@HANYIN-GIFT.COM

 

MOBILE (WECHAT): + 86-13454046919

Tiešsaistes kontakti:

SKYPE: bettybaby1985

QQ: 306763470

微 信. Png

Matēta priedes Ziemassvētku eva

Izmeklēšana