Ziemassvētku gaismas Ziemassvētku apgaismojums

Cilvēkiem visā Amerikas Savienotās valstis rotājumi svinēt Ziemassvētkus. Dzīvojamā platība Texas, cilvēkiem ar krāsains Ziemassvētku gaismas rotātas mājas. Dažas ģimenes Ziemassvētku rotājums nāk ar pašreizējo politisko tēmām. Nama īpašnieks paskaidroja, kāpēc viņš bija padarīt Ziemassvētku rotājumi. Viņš teica: "daudzi cilvēki redzēt mūsu Ziemassvētku rotājumi bija pārsteigti, sakot: es nekad neesmu redzējis šāda veida apdare, tas padara mūs laimīgs, mēs uzskatām, ka mēs esam pelnījuši."


Daudziem amerikāņiem, ilgstoša Ziemassvētku simbols ir valsts eglīšu par valsts Mall Vašingtonā. Nakts ceremonijā, parasti priekšsēdētājs vai pirmā lēdija aizdedza Ziemassvētku gaismu uz koka. Daudzi kristieši Ziemassvētku sveces ir iespējams labākā dāvana.


Minnesota, bodnieks nosaukts Jin·fuersi pārdod to, ko viņš teica sveces ar Jēzus smaržas. Viņa teica, šī smarža var radīt komfortu. Šī svece, ir dievbijīga kristiešu pāris saskaņā ar Bībeles vēstījums ir izgatavotas no. Bībeles attiecas uz Jēzus drēbes ir smarža kanēli un mirres, Chen Xiangmu