Plašu Ziemassvētku eglītes


Katru gadu gada priekšvakarā Ziemassvētku ielās, katrā pilsētā tiek likts uz dažādiem lieliem un maziem Ziemassvētku eglīte

24. decembris ir sauc par Ziemassvētku priekšvakarā, ir ģimenes atkalapvienošanās, kopā Ziemassvētku vakariņas, katru dāvanu brīdi. Ziemassvētku eglīte ir jābūt par festivālu. Tas parasti ir klāta ar nelielu egles koku vai priedes un filiālēm ir pārklāti ar rotājumi, dāvanas un laternas. Tur ir spožas zvaigznes virs koku, lai norādītu tā, ka trīs austrumu ķēniņi doties uz Betlēmi, saskaņā ar leģendu, eglīšu vācu reliģiskās Martin Luther riformers dekorēts pasaules pirmā Ziemassvētku eglīte, tāpēc, ka visi cilvēki var baudīt th e Ziemassvētku naktī zvaigznes mirgo kalnu skaistumu nākamajā naktī. Ziemassvētki ir neaizstājams citu lomu, Santa Claus, ņemti no kristiešu bīskaps St Nicholas 4. gadsimtā junioru Āzijas bīskaps. Cilvēki uzskata, ka Ziemassvētku vakarā būs balti sarkano tērpu vecāka gadagājuma cilvēku pārvadā sarkana soma pilna ar dāvanas, Ziemassvētku eglītes izjādes briedi no jahtas no tālā Arktikā, no katra bērnu rotaļlietām un dāvanas vērā bērna mājas skursteņa savas zeķes. Tādēļ, bērni pirms došanās gulēt uzvilka zeķes kamīns, un atstāt kādu garšīgu ēdienu Santa Claus. Turklāt, dziedāt Ziemassvētku carols ir arī svarīga sastāvdaļa Ziemassvētku vakars. Ziemassvētku pusnakts arī tautas dressed kā trīs karaļi, bērni eglīšu dziedāšanas protesta himnas, atjaunojot līdz katrai mājsaimniecībai, kas informē par labu vēsti Kristus dzimšanas.

Plašu Ziemassvētku eglītes, pastāv dabiskā priežu un cipreses koki, ir mākslīgo eglīšu un balto Ziemassvētku eglīte. Ik Ziemassvētku eglīte ir klāta ar rotājumiem masīvu, bet katra koka augšpusē ir jābūt lielā zvaigzne, kā grimst rokasgrāmata East Dr 3 ieraugu, ka zvaigznes Jēzus. Ziemassvētku eglītes un tradicionālo muitas, tikai ģimenes kungs var likt šo cerību zvaigzne karājas, citi var ne apsteidzošo.