Ziemassvētku Garland Pirkšanas ceļvedis

Ziemassvētku Garland Pirkšanas ceļvedis


Ziemassvētku vīlītes ir dekoratīvs vainags vai aukla, ko var veidot no dažādiem brīvdienu iedvesmotiem priekšmetiem. Tas ir ļoti populārs, lai dekorētu Ziemassvētku eglītes, kā arī mājās un ārpus tām. Garlands var izveidot, izmantojot mākslīgu un dabīgu zaļumu dažādos dizaina modeļos. Kaut arī vīlītes tagad tiek uzskatītas par kopīgu Ziemassvētku rotājumu, Ziemassvētku dāvanu pamatā ir Eiropas pēcvešanas tradīcijas un agrākie amerikāņu kolonisti, kuri ieviesuši praksi Jaunajā pasaulē. Ziemassvētku vīlītes nāk dažādos veidos un stilos vai to var izgatavot no jauna, izmantojot priekšmetus, kas pārstāv Ziemassvētkus, piemēram, mūžzaunās zarus un ogas. Dažām vītnēm ir lukturi, savukārt citiem ir krelles vai flocking, kas izskatās kā sniega. Šajā rokasgrāmatā ir apskatīts, kā Ziemassvētku vīlītes kļuva par populāru dekorēšanas priekšmetu, dažādiem rotājumiem izmantotajiem rotājumiem, dažādiem Ziemassvētku vīlītes veidiem, kurus var iegādāties vai izgatavot, kā arī to, kā tiešsaistē atrast Ziemassvētku vijolītes, izmantojot http: //www.hanyin-christmastree. com /

Christmas garland

Ziemassvētku ziedu vēsture

Ziemassvētku vīlītes tradīcija ir datēta ar agrīnajiem eiropiešiem, kuri sajaukuši garlandes virves kā līdzekli papildu naudas iegūšanai pēc rudens ražas, kad bija vēl nedaudz darāms. Šajā dīkstāves periodā starp ražu un Ziemassvētkiem darba ņēmēji riskē mežā un savākt lapotni kopā, lai izveidotu vītnes. Bieži vien populārākie priekšmeti, ko cilvēki izmantoja vīlītes izgatavošanai, bieži vien bija priežu, egļu un ciedru filiāles, taču populāras bija arī cornhusks, apelsīnu mizas, sūnām un žāvēti augļi.

Vakaros bieži vien sapulcējās ģimenes apkārt kamīna gaismai, lai katru dienu savāktu priekšmetus savilkt garneļu virvēm, kas vienā vakarā varēja sasniegt 20 līdz 40 jardus. Tā kā vīlītes tika izgatavotas tieši pēc ražas sezonas, kas bija tieši pirms svētku sezonas, vīlītes kļuva par Ziemassvētku sezonas sākuma simbolu.

20. gadsimta sākumā mežos un laukos dabīgā lapotne kļūst arvien ierobežota. Cilvēki sāka virzīties uz mākslīgās plastmasas priekšmetiem, lai izgatavotu viņu vītnes. Plastmasas mūžzaļie un holly laikā kļuva populāri tajā laikā, jo nebija dabīgu priekšmetu. Galu galā zīds un zaļumi tika izmantoti, un tie drīz kļuva par priekšmetiem, kas visbiežāk tiek izmantoti, lai izveidotu vītnes, ņemot vērā to reālistisku izskatu. 1960. gados vinila un PVC kļuva populāri materiāli, ko izmantoja vīliju izgatavošanā, jo bija zemas ražošanas izmaksas un reālistisks izskats.


Dažādi Garland lietojumi

Ziemassvētku vītnes ir visizplatītākais Ziemassvētku dekoratīvs elements ārpus Ziemassvētku eglītes. Šodien vīlītes nozīmē brīvdienu sezonas atnākšanu daudz tāpat kā simtiem gadu. Garlands ir daudz dažādu lietojumu, kad runa ir radīt siltu brīvdienu atmosfēru mājās.

Platība

Izmantojiet

Ziemassvētku eglīte

Bieži vien tiek izmantots virvēm ap Ziemassvētku eglīti; var izgatavot no dažādiem priekšmetiem, piemēram, popkorniem, miziņām vai lukturiem; rada svētku izskatu

Banister

Parasti iesaiņota ap banķu klāju vai ārpustelpu dekoratīvā efektā; saista svētku dekoru galvenajā stāvā līdz stāvam virs; izgaismo kāpnes

Karsts

Izvietots ap kamīna priekšpusi; nodrošina dabisku ugunskura tipa atmosfēru mājās

Mantle

Darbojas kamīna malas augšpusē vai malās priekšā; iezīmē kamīnu ar dabisku un svētku dekoru; pastiprina liesmu apelāciju

Ārā

Var tikt pakārts uz verandas un margām, lai akcentētu Ziemassvētku gaismas; var tikt novietota uz kokiem un krūmiem, lai radītu brīvdienas

Durvis

Nodrošina izcilu apdari pie durvīm un durvīm, kas akcentē brīvdienu garu; viegli pamanām, pārejot no vienas telpas uz otru

Ziemassvētku vīlītes izgatavotas no daudziem dažādiem materiāliem, lai tie atbilstu katrai no iepriekšminētās tabulas. Izvēlētajiem materiāliem vajadzētu papildināt krāsas un materiālus šajā teritorijā.


Dažāda veida Ziemassvētku sirsniņas

Garlands ir daudz dažādu dizainu, lai atbilstu dažādām vajadzībām, ja runa ir dekorēšanai Ziemassvētku sezonā. Ziemassvētku vīlīti parasti pārdod apmēram 9 pēdu garumā, un to diametrs parasti svārstās no 6 līdz 8 collas. Augstākās cenas var būt tikpat plata kā 10 līdz 20 collas, ja vēlaties, bet plānāks greznums ir vairāk praktisks lielākajai daļai apdares vajadzības, piemēram, apdares durvis un apvalku.


Pirms-Lit Garlands

Apgaismotas vītnes ir nelielas gaismas, kas ir savstarpēji savienotas ar galveno garnitūras virves materiālu, lai nodrošinātu ļoti unikālu un interesantu dekoru. Gaismas var būt skaidras, krāsas, LED vai vairākas krāsas atkarībā no indivīda vēlmes. Ziemassvētku dāvana ir ļoti populāra, lai novietotu kamīna apvalkus, Ziemassvētku eglītes un kāpņu margas.

Tradicionālā priede

Priedes vītnes ir kopēja un daudzfunkcionāla vainags, ko var izmantot visās dekoratīvās situācijās. Priedes vīnogas visvairāk līdzinās sākotnējiem dabiskajiem priekšmetiem, kas savākti mežos, lai ražotu ķecerumus simtiem gadu atpakaļ. Tas dod tai ļoti tradicionālu apelāciju, kas precīzi atbilst senlietām un klasiskajiem motīviem. Lai izveidotu dažādus efektus, priežu vītnes var tikt iepriekš uzspiesti vai arī tos var sajaukt ar citiem tipiem. Tās parasti tiek izmantotas visās māju telpās, lai tās apbrīnotu.

Fāzēm garlands

Pērļu vītnes nāk dažādos izmēros un formās un dažādās krāsās atkarībā no izmantotajiem pērlītes stiliem. Akrila kristāls un stikla pērles ir populāri atvaļinājuma akcenti dažādās krāsās, un tie var būt savstarpēji saistīti ar cita veida vītnēm, lai radītu unikālu efektu. Piešķīrējas vītnes visbiežāk tiek izmantotas kā akcents uz margām un ap durvīm, bet to var izmantot visās apdares jomās, it īpaši kopā ar citiem vītnēm.

Berry Garlands

Ogu vītnes ir ļoti populārs kokvilnas tipu, ko var izmantot atsevišķi vai sajauc ar citiem veidiem, lai tos akcentētu. Tradicionālās apelācijas dēļ to bieži izmanto ar priedes vītnēm. Ogas bija viens no priekšmetiem, ko cilvēki ieguva no meža, lai padarītu ziedu sešus gadus atpakaļ. Viņi ļaut oglēm izžūt un sacietēt, un pēc tam tos izmantot kopā ar vīnogulājiem, lai padarītu skaistas virvju virves. Šodien ogas ir sintētiskas un nāk daudzās dažādās krāsās un modeļos. Mākslīgām ogām ir priekšrocība, ka tās parādās tā, it kā tās tiktu uzņemtas, atšķirībā no dabīgām ogām, kuras bija jātur žāvētas. Ogu želatīni ir noderīgi visur mājās, bet spīd apgabalos, kas prasa daudz maigāku pieskārienu, piemēram, virtuves vai vannas istabas.

Tinsel Garlands

Mīksto ziedu vīlītes ir viens no svētkiem garlandes veidiem ar mirdzošu materiālu, kas atdarina ledus efektu. Ķemmīšu vīlītes visbiežāk tiek izmantotas Ziemassvētku eglīšu audos, kur tās apzīmē koku, bet tas ir ļoti populārs arī pie margām, kuru dzirkstošās īpašības rada žilbinošu efektu. Tinsel vītnes tiek piedāvātas dažādos stilos un krāsās, lai tas būtu piemērots jebkuram dekora stilam.

Flocked Garlands

Flokonētas vītnes ir līdzīgas priedes vītnēm, bet ir pārklātas ar mākslīgu vielu, kas līdzinās sniega formai. Flokonētās vītnes ir īpaši pievilcīgas, ja dekorators vēlas radīt iespaidu par sniega Ziemassvētkiem, un tradicionālā priedes zāle, kas ir sajaukta ar sniega bumbiņu, rada tikai to apelāciju. Flokonētās vītnes parasti atrodamas uz kamīna apvalku vai dzivokli, vai jebkurā vietā var tikt izvietota tradicionāla priedes zāle.

Kā nopirkt Ziemassvētku džinsus :

Meklējot Ziemassvētku vijoles, lai iegādātos tiešsaistē, vislabākais veids, kā atrast meklēto produktu, ir, izmantojot spēcīgus meklēšanas rīkus, kas pieejami vietnē http://www.hanyin-christmastree.com . Vienkārši dodieties uz mājas lapas sākumlapu un meklēšanas lodziņā ievadiet meklēšanas vienumu, piemēram, Ziemassvētku dāvanu . Tas atgriezīsies vairākos dažādos izsoļu rezultātos, kuros ir dažādu Ziemassvētku stilu un tipu garlands. Varat precizēt meklēšanu, atlasot dažādas kategorijas, kas sašaurinās meklēšanu atbilstoši konkrētākiem interesējošiem aspektiem. Ja meklēšanas rezultāti joprojām ir pārāk plašs, varat ievadīt konkrētākus atslēgvārdu terminus, kas detalizēti krāso vai vēlaties apgaismot vai nerūsējošā garlanda tipi. Kad esat nolēmis par precīzu jūs interesē garnelē, nākamais solis ir pārbaudīt pārdevēju.

BETTY XU

QUZHOU WINGA DĀVANU CO., LTD.

NĒ. 62-2, HEHUA TANG, MACHE VILLAGE, HUSHAN STREET, JIANGSHAN, ZHEJIANG, ĶĪNA

EMAIL: SALES3@CHINA-MADE.CC  

           SALES002@HANYIN-GIFT.COM

 

MOBILE (WECHAT): + 86-13454046919

Tiešsaistes kontakti:

SKYPE: bettybaby1985

QQ: 306763470

微 信. Png

Secinājums

Ziemassvētku vītnes ir viens no visizplatītākajiem dekoratīviem priekšmetiem, kas saistīti ar Ziemassvētkiem, gandrīz tikpat daudz kā Ziemassvētku eglītes. Iepriekšējos gadsimtos vīlītes ražoja dīķa lauku strādnieki pēc ražas novākšanas, izmantojot dabiskus priekšmetus, ko viņi ieguva no meža un laukiem. Ziemassvētku vīlītes tika izgatavotas virvju garumā līdz 40 jardu garš, un tās var ietīt ap gaismas amatiem un kokiem, lai izveidotu svētku atmosfēru pilsētā. Šodien Ziemassvētku vītnes simbolizē arī brīvdienu sezonu, nodrošinot to pašu dekoratīvo garu, ko viņi ir darījuši simtiem gadu. Daudzus materiālus izmanto, lai izgatavotu Ziemassvētku vīlītes, no apmetuma līdz oglēm. Dekoratori var atrast jebkura veida ziedu dažādu krāsu un izmēru, meklējot vietnē http://www.hanyin-christmastree.com . Mēs padara to ātri un viegli atrast Ziemassvētku vīlītes, kas pievienos īpašu pieskārienu jebkura Ziemassvētku rotājumiem.