Ziemassvētku eglītes ir būtisks ornaments svinēt Ziemassvētkus

Ziemassvētku eglīte atbilst Ziemassvētku nozīmīgāko rotājumu svinēšanai, bet arī Ziemassvētku svinību daļai. Ja mājās nav Ziemassvētku eglītes, tas ievērojami samazinās svētku atmosfēru.

24. decembris tiek saukts par Ziemassvētku vakaru, ir ģimenes atkalapvienošanās, kopā Ziemassvētku vakariņas, katra dāvanu brīdī. Ziemassvētku egle ir obligāta festivāliem. To parasti pārklāj ar mazu egli vai priežu koku, un filiāles ir pārklātas ar rotājumiem, dāvanām un laternām. Ziemassvētku eglīte Koka virsotnē ir spilgta zvaigzne, kas norāda, kā trīs Austrumu karaļi pāriet Betlēmē. Saskaņā ar leģendu Vācijas reliģiskais reformists Martins Luters dekorēja pirmo pasaules Ziemassvētku egli, lai visi cilvēki varētu baudiet Ziemassvētku nakts zvaigznes, kas nākamajā naktī mirgo kalnu skaistumu.

Ziemassvētku eglīte atbilst Ziemassvētku nozīmīgāko rotājumu svinēšanai, bet arī Ziemassvētku svinību daļai. Ja mājās Ziemassvētku eglītes nav, Ziemassvētku egle ievērojami samazinās svētku atmosfēru. Mēs visi zinām un zinu Ziemassvētku eglītes, bet Ziemassvētku eglītes izcelsmei, Ziemassvētku eglītes nozīmi, kuru jūs zināt, cik daudz? Šeit, Xiaobian, lai sniegtu jums par Ziemassvētku eglītes izcelsmi!

Pirmkārt, Ziemassvētku eglītes izcelsme (1): Ziemassvētku egles leģenda

Mūsdienu Ziemassvētku eglītes ir radītas Vācijā un vēlāk pakāpeniski populāras visā pasaulē, kā Ziemassvētku svinības vienā no slavenākajām tradīcijām. Tiek teikts, ka Ziemassvētku koks pirmo reizi parādījās senajā Romā decembra vidū, Vācijas misionārā Nikolā 8. gadsimtā ar vertikālu koku, kas veltīts mazulim. Tad vācieši 24. decembrī kā Ādama un Ievas svētki uzņēma "dārza dārzu", kas simbolizēja Ēdenes dārzu, Ziemassvētku eglītes, un svētajiem maizes cepumiem hung, simbolizējot izpirkšanu, un svece un bumba, kas simbolizē Kristu. Līdz 16. gadsimta reliģiskajam reformatoram Martinam Lutersam Ziemassvētku nakts tika paredzēts Ziemassvētku naktī, lai mājās tiktu novietots Ziemassvētku eglītis ar svecēm un bumbiņām.

Otrkārt, Ziemassvētku eglītes izcelsme (2): Ziemassvētku egles leģenda

Attiecībā uz Ziemassvētku eglīšu izcelsmi Rietumiem ir arī cita sakot: Ziemassvētku dienā ir labs lauksaimnieks, sirsnīgi izklaidējies ceļojošs bērns, šķiršanās, bērns salocījis zaru, kas ievietots zemē, zari aug koku, bērns norādīja uz koku, lai zemnieki teica: "Katru gadu šodien, Ziemassvētku eglītes koki ir klāta ar dāvanām un bumbiņas, lai atmaksātu jūsu laipnību." Pēc tam, kad bērns atstājis, lauksaimnieks atklāja, ka koku zari ir kļuvuši par nelielu koku, viņš saprata, ka oriģinālā uzņemšana ir Dieva vēstnesis. Tātad, Ziemassvētku eglītes šodien cilvēki redz, ka Ziemassvētku eglīte vienmēr karājas ar nelielu dāvanu un bumbu

Treškārt, Ziemassvētku eglītes izcelsme (3): leģenda par Ziemassvētku eglīti

Saskaņā ar Ziemassvētku pasūtījuma ierakstiem, pirmā Ziemassvētku eva ir neliela palma, kas atrodas pilsētas baltajā pusē. Pirmajā Jēzus dzimšanas naktī Jaunava Marija un Sv. Jāzeps devās uz auksto pilsētu, ļoti noguruši, un Virgin kādu laiku krita zem koka, mazā palma, izskatās, Ziemassvētku eglītes paplašina savas zari, lai Jaunava Marija pretoties aukstam vējam. Nakts vidū Jēzus Kristus piedzima. Šajā laikā debesis parādījās īpaši spilgtas zvaigznes, iztecējis brīnišķīgu gaismu, tieši sasniedza mazo palmu galvu, apbrīnoja skaistu atveri. Kopš tā laika Ziemassvētku laikā bija neliels brūns koks, tas veidoja krāšņās pozīcijas.

Ceturtkārt, Ziemassvētku eglītes izcelsme (4): Ziemassvētku egles leģenda

Leģendā ir cilvēks ar nosaukumu Fulu Lunting slēptās svētie, kas dzīvo Vācijā, ir Elzasas kalns, viņš ļoti mīl bērnus. Vienu gadu no Ziemassvētkiem viņš cerēja, ka tuvie bērni varētu laimīgi kopā spēlēties, bet tas bija nabadzīgs un viņiem nebija naudas, lai nopirktu bērnu iecienītākās rotaļlietas un konfektes, tāpēc viņam tas bija neērti. Gadījumā, ja

Vienu rītu, kad Fulle Lentins pastaigas mežā, viņš pēkšņi ieraudzīja nelielu ciedru un koki sniegu pārklāja, un daudzi mazi ledus bāri bija pakārti uz saules un saule spīdēja un spīdēja. Un viņš atveda koku atpakaļ un izlej to baseinā. Un mežā savāciet dažus savvaļas augļus, un pēc tam milti, uzliek virs zariem pārrobežu vai zvaigžņu formas kūku. Un ar dažām nelielām svecēm, kas iekļauta filiālēs, Ziemassvētku eglī koks koka apdarināts apvāršņaina, ļoti skaista. Ziemassvētku vakarā Fulle Lenting spēlēja zvanu, bērni dzirdēja, devās uz viņa māju, visi apkārt kokam, dejoja dziedāja Ziemassvētku dziesmas, un tad Fulu Landing kūka bērnam. Mēs ēdamies, lai visi būtu priecīgi Ziemassvētkos. Vēlāk šis pasūtījums tiek izplatīts.

1837. gadā Vācijas princese Helēna, precējusies ar Francijas hercogu, arī Ziemassvētku egle izplatījās Parīzē. 1841. gadā Victoria vīrs uzlika Ziemassvētku eglīšu, Ziemassvētku eglī, kas novietota Windsor Palace priekšā. Šis pielāgotais izplatījums no karaliskās ģimenes uz muižnieku, un pēc tam populārs tautas.

Ziemassvētku eglīte (Christmastree) ir sveču un ornamentu egles vai ārzemju priedes, ar savu skaisto stāju, kļūst par neaizstājamu Ziemassvētku rotājumu. Plaša Ziemassvētku eglīšu klāsts, ir dabiski priedes un ciprese koki, ir mākslīga Ziemassvētku eglīte un balta Ziemassvētku eglītes. Ziemassvētku eglītes Katra Ziemassvētku eglīte ir klāta ar ornamentu masīvu, bet katra koka augšpusē ir jābūt lielai zvaigznei, kas ir trīs brāļu simbols, kas seko zvaigznei un atrod Jēzu, un tikai ģimenes ģimene var nodot šo cerību Star karājas.