Ziemassvētku eglīte lukturis veiktspēju ir ļoti stabila


Arvien vairāk cilvēku ar Kristu pār Ziemassvētku, nevar palīdzēt, bet organizē Ziemassvētku eglītes dažas smadzenes. Svēts eglīšu gaismas ir visvienkāršākā dekorēšana, labi, tinumu karājas eglīšu koku koku īpatsvars var padarīt festivāla vairāk pārvietojas un mirdzošu.

Atcerieties, ka īstais instruments piemērots pirms dekorēšanai Ziemassvētku eglītes. Piemēram, elektriskā kāpnes nevis nejauši atrast izkārnījumos pad augsts; izmantot standarta stieple un varas pagarinātājs; katru string eglīšu gaismas spuldzes nav savāksim pārāk daudz par 500 virkni Ziemassvētku koks ar gaismu, ja jums ir nepieciešams vairāk iedalīt vairākas stīgas ir pievienots spraudni.

Ziemassvētku eglīte iedegas kopā

Tiek aplauzts, pirmā Ziemassvētku eglītes gaismas ritulī eglīšu, tas izklausās mazliet lieks. Patiesībā, tas var izvairīties, starp tangled eglīšu gaismas dekorēšana kopā, turklāt ir ērti veikt pulksteņa koka gaismas, roku tinumu, nevis haoss, Ziemassvētku koks ar gaismas braving klupšanas savu risku.

Vienkāršu likvidācijas metodi

Vispirms pagrieziet eglīšu gaismas, lai kad intuitīvi varētu redzēt veidošanās modeli no augšas uz leju, lai koks rotā.

Ja Ziemassvētku koku stūrī, jūs varat no koka iesaistītās puses uz otru pusi, Ziemassvētku koks ar apgaismojumu gar Ziemassvētku koks ir dekorēts ar grunts priekšpusē var.

Ja eglītes tiek novietots pie loga, jūs varat iet ap 360 grādiem, koku, pirms un pēc tam, kad jūs varat redzēt gaismu.

Eglīšu gaismas ir pazīstams arī kā LED gaismas, angļu vārdu sauc LED Strip, šī produkta formas ir, piemēram, lentes, kā arī galvenais produkts ir oriģināls LED, tā tika saukta eglīšu gaismas. Tas parasti notiek lampu krelles, plates, Ziemassvētku koks ar gaismas PVC izejvielām un tā tālāk.

Veiktspēju un eglīšu gaismas īpašības

1. Ziemassvētku eglītes gaismas, lai importētu čipu kopumu gaismas diodes kā gaismas avots;

2. Ziemassvētku eglītes gaismas leņķi dizains lielāka, pusi leņķis leņķis > 120 grādos, vienādu krāsu, bez traipiem;

3. Ziemassvētku eglītes gaismas LED veltīts nemainīga sprieguma strāvas padeves ķēdē dizains par nemainīgu pašreizējo cilpu, atlases darba veikšanu ir ļoti stabils, tāpēc, lai nodrošinātu normālu dzīvi, > 50 000 stundas;

4. Ziemassvētku eglītes gaismas krāsu konsekvenci, sarkana, dzeltena, zaļa, zila, balta, silts krāsa balta;

5. Ziemassvētku eglītes gaismas instalācijas ērti un ātri, pēc vienreizēja injekcijas hidroizolācijas attieksmi, ūdensizturīgs pakāpes IP65, plastmasas daļas ir instalētas kartes stāvokli, nevajag palīgierīcēm, Ziemassvētku koks ar gaismas var uzstādīt tieši vārds caurumu un fiksēta;

6. Ziemassvētku eglītes gaismas uzņemties perforēta Ziemassvētku koku apstrādei;

7. Ziemassvētku eglītes gaismas var būt krāsains un pilna krāsa kontrolieris, lai sasniegtu krāsains lēkt, gradientu, vienkrāsas, Ziemassvētku koks ar gaismas pilnkrāsu plandīšanās un citus efektus.