Ziemassvētku eglīte lampu likvidācijas metodi


Arvien vairāk cilvēku ar Kristu pār Ziemassvētku, nevar palīdzēt, bet lai sakārtotu Ziemassvētku eglītes pavadīt dažas smadzenes. Eglīšu gaismas ir visvienkāršākā dekorēšana, īpatsvars attiecīgi tinumu pārkares koku zvani var padarīt brīvdienu pārvietojas mirdzošu. Taču skaits eglīšu gaismas beigās, kā izvēlēties kā likvidācijas to?

1, pirmkārt, izvēlieties atbilstošo atrašanās vietu pie mājas mēbeļu Ziemassvētku eglīte.

Jūs varat push durvis no durvīm un redzēt, kur pirmo vietu mājās bieži samazinās, ja aiz komata ir gaismas savākšanas, šoreiz mēs varam nodot Ziemassvētku eglītes tur, bet Ziemassvētku koks ar gaismas piemēram, kamīna vai loga malas malas sienas ir arī īstajā vietā.

2 izvēlēties atbilstošu eglīšu gaismas.

Dekorēšana festivāls ir jāatspoguļo jūsu personīgajām vēlmēm. Ja tev patīk tradicionālo stilu, izvēlieties izmantot tāda veida liels dažādās krāsās, kvēlspuldzes; Ziemassvētku eglīte ar gaismu, ja jūs vēlaties, lai taupītu enerģiju, lai glābtu planētu, izvēlieties enerģijas taupīšanas LED Ziemassvētku koku josla.

3, cik daudz gaismas

Ekspertu Padoms: 7 pēdas augsts Ziemassvētku eglīte, vismaz izmantot 500 nelielu gaismas; katrs 1 pēdu garāks palielinās 100. Ja tev patīk daudz spīdīgu izskatu, varat izmantot 150 sīpolu par vienu pēdu augsti. Protams, Ziemassvētku koks būtu jāiekļauj Ziemassvētku nedēļā lielākais platums koka vairāk vajadzīgas spuldzes.

4, gatavs rīki

Katru gadu Amerikas Savienotajās valstīs, jo eglīšu rotājumiem ievainoti vairāk nekā 15,000 avārijas dienesta numuru, tādēļ pirms Ziemassvētku eglītes rotājums atcerieties, sagatavot īstais instruments. Piemēram, elektriskā kāpnes nevis nejauši atrast izkārnījumos pad augsts; Ziemassvētku eglīte, ar gaismas izmantošanu standarta stieple un varas pagarinātājs; katru string eglīšu gaismas spuldzes nav var izvēlēties pārāk daudz, apmēram 500 virkne, ja jums ir nepieciešams vairāk iedalīt vairākas virknes pievienoti kontaktdakšu.

5. Ziemassvētku eglīte iedegas kopā

Būs ietin Ziemassvētku koks, pirmā Ziemassvētku eglītes gaismas ritulī, Ziemassvētku koks ar gaismu tas izklausās mazliet lieks. Patiesībā, tas var izvairīties, starp tangled eglīšu gaismas dekorēšana kopā, turklāt ir ērti veikt pulksteņa koka gaismas, roku tinumu, nav haoss, braving klupšanas savu risku.

6, vienkāršu likvidācijas metodi

Vispirms pagrieziet eglīšu gaismas tā, ka kad jūs varat būt intuitīvu redzēt veidošanās modeli no augšas uz leju, lai koks rotā.

Ja Ziemassvētku koku stūrī, jūs varat no koka iesaistītās puses uz otru pusi, Ziemassvētku koks ar apgaismojumu gar Ziemassvētku koks ir dekorēts ar grunts priekšpusē var.

Ja eglītes tiek novietots pie loga, jūs varat iet ap 360 grādiem, koku, pirms un pēc tam, kad jūs varat redzēt gaismu.

Tāpat šiks vertikālas līnijas arī ir ļoti vienkāršs, Ziemassvētku koku ar gaismas bet atstarpes starp rindām zem lielākiem, lai saskaņotu koku formas.

Gribu, lai gaismas 3D jēgas, aplauziet starp gaismas koku koku zariem.

Īsi sakot, jūsu svētku tev tas patīk.

7, gaismas vienošanās papildu padomi

, būs dažādas krāsas eglīšu gaismas iesaiņoti kopā vēl skaistāks. White Christmas tree gaismas un pēc tam pievienojiet melnbalto vai krāsu vairāku eglīšu gaismas iepriekš.

b ar uzlādējamu LET lampu, stieples pakaramais un dažas naglas, ražot dažādas formas mākslas eglīšu gaismas. Pirmo reizi nogrieztu āķa augšpusē pakaramais, tad twist to koku, Ziemassvētku koks ar gaismas zvaigzni vai citu formu ar knaibles, tad wrap Ziemassvētku eglītes gaismas un beidzot jābalstās uz plaukta malas vai loga malas.

c, eglīšu gaismas ietin koks ārpus telpām. Pirmkārt, apsietu ap stumbru un tad ietinu virzienā uz beigas zari. Pēc nakts, jūs varat redzēt viss koks ir izgaismots, kā pasakā efektu.

8, pēc sezonas uzņemšana

Parasti pirms Valentīna diena, pie eglītes, lai noņemtu šo dekoratīvu gaismas. Sakopt koka kad koku no koka, lēnām pagrieziet Ziemassvētku eglītes gaismas vērā bumbu, un beidzot var būt saprātīgs veids, kā saņemt skapī nākamgad, un pēc tam izmantot.