Eglīšu gaismā ir laba vieta, kur radīt pavisam silts Ziemassvētku gaisotne


Eglīšu gaismas un koku formas ģeniāls kombinācija ir jauna veida ainavu dekoratīvā apgaismojuma. Reāli, skaisti, praktiski izskatu modelēšana. Ir laba vieta, lai radītu siltu atmosfēru Ziemassvētku.

Eglīšu gaismā ir jauna veida simulācijas ainavu gaismas. Ziemassvētku eglīte ar gaismas vides aizsardzību, ilgu mūžu, skaista. Koka imitācijas materiālu atstāj, gaismas avots, gaismas DIODE, augstums parasti ir 2-7 metri, plaši izmanto, laukums, pagalms, atpūtas laukumā, vestibilā un citās vietās. Ziemassvētku eglīte ar gaismas tās enerģijas taupīšanas un izturīga līdzekļus veido tradicionālās ainavas gaismas trūkums ir līdzīgs lampas revolucionāru produktu.

divi. Analīze:

1. gaisma koku cenas pamatā ir augstums lampas, diametrs un lapas numuru (lapu skaitu un RADĪJA daļiņas pašas lampas) un krāsas lampas (krāsu sarkans, dzeltens, zils, balts zaļā un rozā, Ziemassvētku koks ar gaismas sarkaniem un dzelteniem zemāko cenu seko zils, balts, zaļā un rozā augstāko) aprēķināšanā uz vidi saskaņā ar koka gaismām un gaismas numuru izmanto, lai veidotu koku gaismu. Tagad mēs izmantojam koka lukturis ir parasti iekštelpu 70cm - 350cm, āra 400cm - 700cm, var arī pielāgot, atkarībā no faktiskā vietu vajadzībām.

2. materiāla raksturojums:

LED koku galvenā stublāja tērauda cauruļu filiāles tērauda caurules vai tērauda, ārpakalpojumu simulācijas mizu. Tiek izmantoti, lai novērstu 60 grādu augsta temperatūra / zema temperatūra-35 grādi / UV / anti-novecošanās videi draudzīgi materiāli, atstāj elastīgs anti-novecošanās materiālam, eglīšu gaismas, gaismas avots ir ūdensizturīgs, zema spiediena zema dzīves ilgu mūžu.

3. Ziemassvētku eglītes lampas spriegumu un aizsardzības līmeņu aprakstu:

220 voltu spriegumu, koka gaismas avotu faktisko līdzstrāva 12 54 voltu (iebūvētu transformatoru), enerģijas taupīšanas, varam garantēt drošību izmantošanu. Eglīšu gaismas ir atšķirīgs no citiem LED apgaismojums produktiem, Ziemassvētku koks ar gaismas DC zemsprieguma var samazināt āra sakarā ar laika apstākļiem, kas rada kaitējumu, un pēc tam pievienojiet gaismas divreiz termiski sarukt caurules aizsardzību efektīvi novērstu vēja un kaitējums ūdenim.

4. uzstādīšanas un uzturēšanas instrukcijas:

Lapām un daļiņas indikators pievērstas katrai filiālei, būvniecības pusē, kamēr paša ražojuma saskaņā ar savienojumu spraugas fiksēto, Ziemassvētku koks ar gaismu un tad galvenajā šahtā un atbilstošās strāvas vadu spraudkontaktsavienotāju var savienot, spēcīga un ērts. Eglīšu lampu apkope nekā citi ainavas gaismas, vienkāršs un ērts, tikai vajag gaismu virknes noņemšana, instalējiet jaunu gaismas virknē var būt.