Ziemassvētku eglīte Pievieno svētku uzmundrinājumuZiemassvētku eglīšu lampiņa un koka formas gudra kombinācija ir jauna veida ainavas apdares apgaismojums. Izskats formas dzīvi, skaisti, praktiski. ir pirmā izvēle pilsētas apgaismojumam un pagalma dekorēšanai.

Ziemassvētku eglītes galvenokārt tiek izmantotas Ziemassvētku brīvdienās, Halovīnā, Jaungada, Sv. Valentīna dienā, ballītēs, kāzās un citos ideālos rotājumos, var uzstādīt Ziemassvētku eglē, dzīvojamā istabā, guļamistabā, kāpņu koridorā, pagalmā, dārzā un jebkurā citā vietā domāju par, Ziemassvētku eglītes ar gaismu, lai pievienotu svētku atmosfēru un romantisku noskaņu.

Arvien vairāk cilvēku ar Kristus vēja Ziemassvētkiem, neizbēgami, lai rotā Ziemassvētku eglītes, maksāja smadzenes. Ziemassvētku eglītes Ziemassvētku gaismas ir visvienkāršākā dekorēšana, atbilstošās proporcijas, vingrinot atbilstošu Ziemassvētku eglīšu Ziemassvētku eglīšu gaismas, var padarīt festivālu kustīgāku un spīdīgāku. Bet Ziemassvētku eglīte, Ziemassvētku eglīte, precīzi norāda, cik daudz, kā izvēlēties, kā to iesaiņot?

1, pirmais ir izvēlēties pareizo vietu, lai rotā Ziemassvētku eglītes.

Jūs varat nospiest durvis caur durvīm, lai redzētu, kur pirmā acs bieži nokrīt mājās, kur tiek iegūta gaisma, un šoreiz mēs varam novietot Ziemassvētku egli tur, bet Ziemassvētku eglītes ar gaismu, piemēram, kamīna malu vai logu siena, ir pareizā vietā.

2, izvēlieties pareizos Ziemassvētku eglītes gaismas.

Festivāla apdarē jāatspoguļo jūsu personīgā izvēle. Ja vēlaties tradicionālo stilu, izvēlieties kvēlspuldzi ar daudzām krāsām, Ziemassvētku eglītes ar gaismu un, ja vēlaties ietaupīt enerģiju, kas taupa planētu, izvēlieties energoefektīvu LED eglītes lampu.

3, cik daudz gaismu jums vajag?

Ekspertu padoms: 7 pēdas garš Ziemassvētku eglīte, vismaz 500 mazu gaismu, katra 1 kājām augstāka par 100. Ja jums patīk gaišāks izskats, jūs varat izmantot 150 spuldzes uz vienu pēdas augstu. Protams, lai aprēķinātu arī Ziemassvētku eglītes platumu, Ziemassvētku eglītes ar gaismu, jo lielāka ir Ziemassvētku eglītes apkārtceļa, jo vairāk vajag sīpolu.

4, sagatavojiet instrumentus.

Katru gadu Amerikas Savienotajās Valstīs, Ziemassvētku eglīšu dekorēšanai ievainoto cilvēku skaits pārsniedz 15 000, tāpēc pirms Ziemassvētku eglīšu dekorēšanas neaizmirstiet sagatavot pareizos instrumentus. Piemēram, Ziemassvētku eglītes ar gaismu izmantojiet elektriska kāpnes, nevis izkārnījumus, lai izmantotu standarta stiepli un jaudas pagarinājumu; katras Ziemassvētku eglītes spuldze nevar būt pārāk daudz, apmēram 500 ir virkne, ja vairāk ir nepieciešams sadalīt vairākās stīgās, lai izveidotu savienojumu ar spraudni.

5, Ziemassvētku eglī apgauza pulku

Ziemassvētku eglīte, kas būtu iesaiņota ap Ziemassvētku eglīti, vispirms tika izveidota grupā, kas izklausījās lieki. Faktiski to var izvairīties, iekārtojot saulainos Ziemassvētku eglīšu apgaismojumus, kā arī viegli uzņemt Ziemassvētku eglīšu lampu, no vienas puses tinumu, nevis netīrs, Ziemassvētku eglītes ar gaismu, kas apdraud sev kliegšanās risku.

6 vienkārša tinuma metode

Pirmkārt, Ziemassvētku eglītes lampas jauda, ​​tā, ka tinuma laikā jūs varat vizuāli uztvert veidošanās veidu, no koka augšpuses, kas dekorēts uz leju.

Ja Ziemassvētku eglīte atrodas stūrī, to var vilkt no koka vienas malas uz otru pusi, Ziemassvētku eglītes ar gaismu gar Ziemassvētku eglītes priekšu līdz apakšai.

Ja Ziemassvētku eglītes priekšā ir logs, jūs varat pagriezt koku 360 grādos un redzēt gaismas uz priekšu un atpakaļ.

Tāpat kā šiks vertikālā līnija? Arī ļoti vienkārša, tikai līnija zem atstatuma ir lielāka, Ziemassvētku eglītes ar gaismu, lai atbilstu koka formai.

Lai nedaudz samazinātu gaismas daudzumu 3D, jūs varat ietīt koka apgaismojumu starp filiālēm.

Vārdu sakot, jums patīk brīvdienas.

7, uzlabotu padomju apgaismojums

A, tas ir vairāk skaisti, lai ietītu dažādas Ziemassvētku eglīšu gaismas krāsas kopā. Baltas Ziemassvētku eglītes Gaismas ir galvenās, un pēc tam pievienojiet vienkrāsainus vai daudzkrāsainus Ziemassvētku eglītes gaismas.

B, izmantojiet uzlādējamas gaismas, stiepļu pakarotājus un naglas, lai izgatavotu dažādas mākslas formas Ziemassvētku eglīšu gaismas. Izgrieziet āķi virs pakaramā un pagrieziet to kokā, Ziemassvētku eglīte ar vieglu zvaigzni vai citu formu ar skavu, tad pagrieziet Ziemassvētku eglīšu lampu un pakārt to pie grāmatplauktas vai loga malas.

C, aptiniet Ziemassvētku eglītes gaismas ārā. Vispirms aptiniet stumbru, tad pagrieziet to pret filiāles galu. Pēc nakts laikā jūs varat redzēt visu koku, kas izgaismots kā pasaku efekts.

8 pēc sezonas, lai saņemtu

Parasti pirms Valentīna dienas, lai noņemtu šos dekoratīvos Ziemassvētku eglītes gaismas. Ziemassvētku eglīšu apgaismojums no koka dibena apakšdaļas sakopta, lēni sapludinot Ziemassvētku eglīšu lampu pulkā, visbeidzot var būt racionāli nākamajā gadā izmantot skapī.