Ziemassvētku eglīte indikatori liek festivālu kustībā un gaišākuArvien vairāk cilvēku ar Kristus vēja Ziemassvētku, neizbēgami rotā Ziemassvētku eglītes izmaksu smadzenes. Ziemassvētku eglīte lampa ir visvienkāršākā dekorēšana, proporcija ir piemērota, tinumu piekārtiem graciozs eglīšu lampas var padarīt festivāla vairāk pārvietojas un mirdzošu.

1, pirmkārt, izvēlēties īsto vietu, lai rotā Ziemassvētku eglītes.

Jūs varat push durvis aiz durvīm, lai redzētu, kur pirmās sarkanās acs nokrītas bieži mājās, kur gaisma tiek savākti un šajā laikā mēs tur var novietot eglītes, bet Ziemassvētku koks ar gaismas, piemēram, kamīnu vai sienas loga malu , ir īstā vieta.

2, izvēlēties pareizo eglīšu gaismas.

Dekorēšana festivāls ir jāatspoguļo jūsu personiskajām vēlmēm. Ja vēlaties tradicionālo stilu, izvēlieties kvēlspuldze ar dažādas krāsas, Ziemassvētku koks ar gaismu, un, ja jūs vēlaties taupīt enerģiju, izvēlieties enerģijas taupīšanas eglīšu lampa.

3, cik daudz gaismas do jums vajag?

Ekspertu Padoms: 7 pēdu garš Ziemassvētku eglītes, vismaz 500 nelielu gaismas, katra 1 pēdas, kas augstāks par 100. Ja tev patīk gaišāku izskatu, var izmantot 150 sīpolu par vienu pēdu augsti. Protams, arī aprēķināt Ziemassvētku eglītes, lielākais platums Ziemassvētku koku apkārtmērs, Ziemassvētku koks ar gaismas spuldzes vajadzībām.

4, būtu gatavs līdzekļus.

Katru gadu Amerikas Savienotajās valstīs, to cilvēku skaits, kuri ir ievainoti eglīšu rotājumi ir vairāk nekā 15000, tāpēc neaizmirstiet sagatavot nepieciešamos rīkus, pirms dekorēšanai Ziemassvētku eglītes. Izmantot, piemēram, elektriķis kāpnes nevis sola paaugstināt to, Ziemassvētku koks ar gaismas izmantošanu standarta stieple un varas paplašināšanu; katrs koks nevar būt pārāk daudz Ziemassvētku spuldzītes, apmēram 500 ir virkne, ja vairāk nepieciešams iedalīt vairākas stīgas savienoties ar aizbāzni.

5. Ziemassvētku eglīte iedegas pulku

Eglīšu lampu, kas būtu aptīt Ziemassvētku eglītes tika pirmoreiz grupā, kas skanēja lieks. Patiesībā, tas var novērst sapinušies kopā, turklāt arī viegli pārņemt eglīšu lampu, vienu roku tinumu, nav netīrs, Ziemassvētku koks ar gaismas riskē ar risku, ka paši klupšanas eglīšu gaismas dekorēšana.

6, vienkāršu likvidācijas metodi

Pirmkārt, eglīšu lampu jauda, likvidācijas laikā vizuāli redzētu modeļa veidošana, koku dekorēts lejup no augšas.

Ja Ziemassvētku eglīte ir novietots stūrī, Ziemassvētku koks ar gaismas to var izvest no vienas puses, no koka uz otru pusi, gar Ziemassvētku eglītes uz leju priekšā.

Ja eglītes pie loga, varat twist koka 360 grādiem un saskatīt to bākugunis uz priekšu un atpakaļ.

Piemēram, šiks vertikālās līnijas? Arī ļoti vienkārši, tikai līnijas zem atstarpēm jābūt plašākam, lai saskaņotu koku formas.

Lai gaismas mazliet 3D, aplauziet koka gaismas starp zariem.

Vārdu sakot, jūs izbaudīt savu atvaļinājumu.

7, Ziemassvētku eglītes gaismas vienošanās papildu padomi

A, tas ir skaistāks kopā wrap Ziemassvētku eglītes gaismas dažādās krāsās. Balto Ziemassvētku eglītes gaismas galvenās Ziemassvētku koks ar gaismas un pēc tam pievienojiet vienkrāsas vai multicolor eglīšu gaismas.

B izmanto uzlādējamas ļaujiet gaismas, stieples pakaramie un nagus, lai dažādas formas mākslas eglīšu gaismas. Samazināt iepriekš pakaramais āķis un twist to koku, zvaigzne vai citu formu ar skavu, tad vērpjot eglīšu lampas un pakārt to uz plaukta vai loga malas.

C, wrap Ziemassvētku eglītes gaismas ap ārā. Wrap stumbra pirmo reizi, tad twist to virzienā uz beigas filiāles. Pēc tumsas iestāšanās, Ziemassvētku koks ar gaismas var redzēt viss koks izgaismots kā pasaku efektu.

8 pēc sezonas, lai saņemtu

Parasti pirms Valentīna diena, lai noņemtu šo dekoratīvu gaismas Ziemassvētku eglītes. Tīrīšanas eglīšu gaismu no apakšas koka sākuma, lēnām tinumu eglīšu lampas vērā pulku, Ziemassvētku koks ar gaismu beidzot var visu racionālo Ministru kabineta nākamajā gadā izmantot.