Ziemassvētku eglīte ar ūdensizturīgām iezīmēm

Ziemassvētku eglītes galvenokārt tiek izmantotas svētku dekorēšanai un Ziemassvētku rotājumiem, tiem ir ūdensnecaurlaidīgs elements un tie var būt tieši ūdenī. Produkta galvenās iezīmes: ūdensnecaurlaidība, vides aizsardzība, temperatūras beigas, neliels elektroenerģijas daudzums sprieguma beigās, Ziemassvētku eglīte ar ilgu kalpošanas laiku, plaša pielietojuma klāsts, vieglā virkne un var būt austi dažādas modelēšanas vieglās virknes un dažāda veida grūti amatniecība.

Ziemassvētku eglītes gaismas lodītes krāsa: sarkana, dzeltena, zaļa, zila, balta, silta balta, violeta, rozā, RGB un krāsaina, un krāsainas gaismas ir spilgtas, mirgojošas izmaiņas, viļņotas izmaiņas, nepārtrauktas izmaiņas, zibspuldzes izmaiņas, lēnās zibspuldzes izmaiņas, ūdens pārmaiņas, pakāpeniski tumšas izmaiņas, krāsainas un citas pārmaiņas, ļoti skaistas.

Ziemassvētku eglītes gaismas sērija: sniegpārsla veids, piecu zvaigžņu zvaigznīte, ziedu tips, dimanta veids, rīsu graudu veids, Ziemassvētku eglītes tips, apaļš veids un tā tālāk!

Ziemassvētku eglītes gaismas līnijas attālums var tikt pielāgots atbilstoši klientu prasībām, parastā līnijas attālums: 3cm.5cm.6cm.10cm.15cm.20cm.30cm un citas parastās gaismas no

Ziemassvētku eglīšu apgaismojuma uzstādīšana ir viegli lietojama, vienkārši pieslēdziet spraudkontakta strāvas padevi lampam ap jūsu vietu, liekot, lai jūs vēlaties ievietot formu, Ziemassvētku eglītes ar gaismu un pēc tam izvelciet barošanas avotu, gaismas virve uzreiz iedegs gaismu Vēlaties efektu un var būt ūdensnecaurlaidīgs, zems enerģijas patēriņš, zaļš un bez piesārņojuma, praktiski, iekštelpās un āra apstākļos ir viegli, nesaskarstot bez zupas, rokās var būt jebkurš pieskāriens, drošs un uzticams, Ziemassvētku eglītes ar gaišu mīkstu un augstu pakāpi no darbības ērts ātri un viegli, viegli spēlēt Veco bērnu aprūpe ir piemērota cilvēka dizaina produktam, tāpēc jūs varat ietaupīt grūtības, lietojot problēmu uzstādīšanu.

Ziemassvētku eglīte Features: enerģijas taupīšana, ilgs mūžs, krāsains, modelējoša izsmalcināta, daudzveidīga, viegla un mīksta, droša un uzticama jauda var būt līdz pat desmitiem gaismas režīma izvēle var būt melnbaltās izmaiņas, ātruma nervozācijas maiņa, krāsainā krāsa, krāsu gradients Lielākā priekšrocība ir ūdensnecaurlaidīgs IP65, kā arī iekštelpu un āra apgaismojums ar Ziemassvētku eglīti ar gaismu, piemēram, KTV, bārs, pilsētas apgaismojuma projekts, Ziemassvētku dekorēšana, svētku dekorēšana.

Specifikācijas:

Vada krāsa: varš, sudrabs, zelts, melns, krāsa, atkarībā no viesu izvēles.

Modelēšana: sēklas, sniega pārslas, sirds formas, piecu zvaigžņu zvaigzne, Ziemassvētku eglītes, Ziemassvētku eglītes ar gaišajām astoņstūra ziedu, galvaskausus. Saskaņā ar jūsu lūgumu veidot jaunas formas.

Krāsa: sarkana, dzeltena, zila, zaļa, balta, silta balta, rozā, violeta, krāsa, RGB.

Spriegums: 3V / 4.5V / 6V / 12V / 24V. Drošu un uzticamu jaudu var konfigurēt 2A, 2AA, 3AA, 4AA, 2CR2032 akumulatora kaste, var konfigurēt arī 12V, Ziemassvētku eglītes ar gaismu 24V un citiem transformatoriem.