Eglīšu rotājumi

Ziemassvētku eglīte ir daļa no Ziemassvētku svinēšana ar svecēm un rotājumi, kas rotā priedes vai egles koki. Mūsdienu Ziemassvētku eglīte ir radījis Vācijā. Vācieši sakārtotas egles (Ēdenes dārzā koku) December 24, mājās Ādams un dienu no dienas, un karājās cepumi, simbolizējot patvērumu (mark Christian izpirkšanu). Modern izmantot visu veidu sīkfaili, nevis Svētais maizi, bet arī bieži pievieno simbolizē Kristus sveces. Turklāt, interjers ir arī Ziemassvētku tornis, trīsstūra koka struktūra, ir daudz mazu režģa novietota Kristus statuju, torni rotā mūžzaļajās lapās, sveces eglīšu un zvaigzne. 16. gs., Ziemassvētku torņi un Eden koki tika sapludināti Ziemassvētku eglītes

Tagad arvien vairāk cilvēku ir Ziemassvētki, daudzas ģimenes, piemēram, Ziemassvētku vakariņas Ziemassvētku brīnumam. Bez ēšanas labāk, bet arī darīt mājās rotā atmosfērā ah. Ziemassvētku eglīte ir visvienkāršākā Christmas decoration, iepriekšējo Ziemassvētku eglīte ir ļoti liela, ja ne pagalmā, neiesaistās. Bet tagad Ziemassvētku eglīte ir liels, mazs, komplekss un abstrakti. Pat ja jums nav jebkuru savrupmāju, eglīšu var arī turēt mājās Ziemassvētku eglīte.

ieteikt

Koka eglīšu rotājumi

Šajā Ziemassvētku eglīte ir izgatavots no rupjām kaņepāju virvi, lāzera iegravēts, labi un skaisti. Parasti ir rotājumiem daudz, bet lielākā daļa ir monotons kvalitātēm, spilgti krāsas vairāk svētku atmosfēru. Ja jūs esat trūkst vietas, jūs arī pakārt to lielāku Ziemassvētku eglīte, vai uz palodzes, vai par dāvanu kastīte dot draugiem un radiniekiem virvi, eglīšu dot viņiem pārsteigums.

Daži cilvēki saka, ka pasaules visvairāk videi draudzīgu lieta ir Ziemassvētku eglīte, tikai vienreiz gadā un izejvielas nav degradētas. Bet patiesībā ir ikdienas lietošanai Ziemassvētku eglītes. Piemēram, šajā Ziemassvētku koku formas piezīmi mapē. Papildus tam, ka var likt uz darbvirsmas, kad dzīvokļa, bet arī Piezīme par piezīmi iepriekš ierakstītu izvairīties aizmirst svarīgus notikumus. Un tas apsien ar metāla stieples izskatu, bet arī cilvēki var redzēt Ziemassvētku koks var būt ļoti delikāts.

Ar malku, dažas vienkāršas krāsas, kādu mīkstu maz svaigu krāsu, Ziemassvētku eglītes, un daži ir liels sarkans un zaļš festivāls krāsu, tas ir koka koks ir šīs pēdējais. Spilgtas krāsas nav izteikta, tikai teica, ka augstas tīrības Red ir sarkana, zaļa ir zaļa. Un vidū daži dobu apaļas, katrā mājā ir koka lelles, kas sniegavīrs ah, Santa Claus ah četriem stūriem ir tāds pats, kā senā torņa karājas torņa pašā torņa galā. Tāpēc, ka visu Ziemassvētku koku tūlīt svaiga līdz.

Kāres papīra puķu ziedi Ziemassvētku eglīte

Pirmais pāris mežā, Ziemassvētku eglītes galā, mēs noskaidrojām, ka šie puiši, neatkarīgi no to lieluma, visi ļoti grūti vadu. Ja vietne ir jāmaina, tas nav ļoti ērts. Par laimi, ir Ziemassvētku koks ar pievilkšanas spēks ziedi. Šajā Ziemassvētku eglītes darbības princips arī ir ļoti vienkārša. Ir izmantot daļu no papīra lapiņu veidā kopā, kad atvēra izcaurumot formas. Un tad ir kārta, tā kļuva trīsdimensiju koniskā Ziemassvētku eglīte, tā tas nav izdevīgi? Un tas parasti ir viegli uzglabāt. Vienkārši ļaujiet viņiem kaudze uz augšu, uz lapas rindā. Var izmantot arī otro gadu, var teikt, ka visvairāk videi draudzīgs un efektīvs Ziemassvētku koku tas

Lielā Ziemassvētku eglīte

Mājās nav vietas trūkums, tikai trūkums ģimenē, zemes atmosfērā iegūt lielu Ziemassvētku eglītes mājās vai ļoti labu. Kaut gan neatkarīgi no tā, cik daudz var izdarīt Ziemassvētku eglītes, bet daudzi ir kailo koku, iepriekš apdare, bet arī iegādāties to pašu. Cik var nopirkt, kā ar šo problēmu. Ja jūs esat persona, kas nevēlas izskatīt šos, šis koks ir ļoti piemērots tieši jums. Christmas Tree to rotā dažādu. Saņemtu preces, neatvērt sainīti, tikai jādara montāža un tad nolika klausuli dekorācijas tikai labi draugi.

DIY Ziemassvētku eglīte

Lai gan to var izmantot, lai iegūtu gatavās produkcijas ir ļoti ērti, bet tas ir pazudis jautri pieredzi. Ja tas nav reāli, lai jūs ņemtu 6 metru augsts eglīšu, jūs padarīt Ziemassvētku eglīte, tāpat kā Ziemassvētku apsveikumu? Korean koks ir pusfabrikāts. Droši vien tiek zīmētas struktūru un formu. Just piebeidzām un apkopot tos uz augšu. Šajā Ziemassvētku koku vidū ir slāņi, sniega, juzdamies ļoti Meng, ļoti gudrs.