Ziemassvētku eglītes simbolizē dzīvi

Ziemassvētku koks ir mūžzaļš, un šis mūžzaļais koks simbolizē mūžīgo dzīvi, ko kristieši ir devuši Kristum. Garās virves norāda uz debesīm. Zvaigznes, kas izvietotas koka augšpusē, ir īpaša zvaigzne, kas vada gudro vīrieti ar Betlēmes meklēšanu Jēzum. Zvaigžņu gaisma nozīmē, lai pasauli parādīs Jēzus Kristus gaismā. Dāvana zem koka ir Dieva dāvana caur vienīgo pasaules dēlu: cerība, mīlestība, prieks un miers.

Ziemassvētku eglītes parasti izgatavo no mūžzaļajiem kokiem, tādiem kā ciedrs, dzīves simbols uz visiem laikiem.

Ziemassvētku eglīte ir viens no svarīgākajiem Ziemassvētku elementiem, mūsdienu Ziemassvētku eglītes izcelsme ir Vācijā un vēlāk pakāpeniski populāra pasaulē, kā Ziemassvētku svinības vienā no slavenākajām tradīcijām. Tālāk ir pētījums par Xiao Bian Ziemassvētku eglīšu kolekcijas stilu, es ceru, ka jums palīdzēs.

1, šī Ziemassvētku egle ir ļoti skaista. Stieple, kas ietvēra daudz krāsainu mazu laternu, piemēram, nelielu zvaigzni, zaļajās lapās starp dzirkstošo. Ziemassvētku eglīte Zari tiek pakārti ar dažādiem rotājumiem.

2, attālums, Ziemassvētku eglītes kā zaļā vainaga. Tālu prom, Ziemassvētku eglītes galvenais koks ir ļoti biezs, līdz divi cilvēki var aizturēt. Tās ķermeņa aptinums, Ziemassvētku eglīte, tāpat kā daudzi pītoni. Koku nokļuvuši daudzas rētas, piemēram, ievainots veterāns.

3, manai ģimenei ir Ziemassvētku koku zari, tumši zaļas lapas, kas karājas daudzos mazos rotājumos. Ir Santa Klauss, mazais Ling panelis, maza bumbiņa un izsmalcināta dāvanu kastīte un tā tālāk. No Ziemassvētku eglīšiem ir daudz krāsainu laternu. Kad tas ieslēdz spēku, piemēram, daudz krāsainu zvaigznīti acu mirgojumā.

4, mana māte un es vispirms izvēlējām Ziemassvētku eglīti, tas ir garāks par mani! Tad mēs sākām rūpīgi izvēlēties kādu smalku mazu kulonu, lai rotā Ziemassvētku eglītes. Es izvēlējos skaistu lielu piecu asu zvaigzni, ārpuse ir sudraba, kas ir rozā krāsā, zelta vidū izšūti ar angļu valodu "Priecīgus Ziemassvētkus", izskatās kā mirdzums; Es izvēlējos zelta loku bērnus, zem zaļām lapām ir dažas daļas, zaļas lapas divu spīdīgu sarkano augļu vidū un skaisti sarkanie ziedi. Māte savāca spilgti sarkano vīnogu ķekars, virs dzeltena loka, Ziemassvētku eglītes spilgti vīnogas var atspoguļot manu māti un es smaida. Mēs arī izvēlējāmies jauku Ziemassvētku sniegavīru, sarkanā apdrukas ventilatoru, trīs baltu putu sniega gabalu un krāsainu mirgojošu gaismu kastīti.

5, dažādi Ziemassvētku eglītes, ir dabiski priedes un ciprese koki, ir mākslīga Ziemassvētku eglīte un balta Ziemassvētku eglītes. Katra Ziemassvētku eglīte ir klāta ar ornamentu klāstu, bet katra koka augšpusē ir jābūt lielai zvaigznei, trīs brāļu simbolam, kas seko zvaigznei un atrod Jēzu, Ziemassvētku egli un tikai ģimenes ģimeni. karājas.

6, Ziemassvētku eglīšu lapas ir zaļas visu gadu, ir gaiši zaļa un tumši zaļa. Garās lapas ir apaļas, un tad audzē tapas. Visbeidzot, lapas veido seši ragi, tumši zaļi un zaļi. Lapas pieskārās rokai, tāpat kā tīģera spīles. Tātad cilvēki sauc to par "tīģeru koku".