Izplatītām sugām

Skujkoki

Songbo klases kolektīvi ir Kailsēkļi Coniferopsida Sonko (Pinaceae) un taxodiaceae (Taxodiaceae), Cupressaceae (Cupressaceae) un Araucaria ģimenes (Araucariaceae). Kas visvairāk ne padarot trīsstūris tornis tamlīdzīgi, ļoti mazāk koku Cupressaceae bija kā Ziemassvētku eglītes lietošana; kamēr Nanjanga Cedar sadaļu koki dzimtā Yu dienvidu puslodē (atrodas dienvidu puslodē, Jaunzēlande un Austrālija, izņemot), parasti tikai dienvidu puslodē kā Ziemassvētku eglītes līdz ar citu jomu, kas ļoti mazāk izmanto lai kā Ziemassvētku eglītes; Sonko un ciedra sadaļai, jo priežu sekcijā ir pēc sugu skaita, bet taxodiaceae vairāk nekā 10 reizes, tātad priede iedaļu par augu bieži bija kā Ziemassvētku eglītes.


PINACEAE Abies

PINACEAE Abies (Abies) vairāk nekā 10 veidu koku izmanto kā Ziemassvētku eglītes pasaulē nekā jebkuru citu sugu dēļ egles, skaisti, krāsu un smaržu apburošs un lapu samazinājums pēc žāvēšanas nav viegli novilkt, arvien populārākās Ziemassvētku koku sugas. BALTEGLE (Abies alba, pazīstams arī kā EGLE, sudraba Egle) ir uzskatāma par lielāko tradicionālo Ziemassvētku eglītes.


Picea

Egļu un egļu koki ar torni un joslu grūti atstāj, ir viens no Ziemassvētku eglītes galveno koku sugu. Norvēģijas egle (Picea abies), viegli augt, to vidū zemu cenu, un tādēļ ir ļoti izplatīta Ziemassvētku koku sugām.


Pinus

Dalībnieks ir priedes, piemēram, Skotijas priežu, lycopodium, priežu un dažos apgabalos tiks atlasīts kā Ziemassvētku eglītes. Nekā egles un egles, devu, kas ir daudz mazāka.