Fiber-optic Christmas Tree pieder ģimenes dzīves rotājums lauku

Šķiedrvielu eglīšu ūdens ir Ziemassvētku eglītes, simulācijas galvenokārt izmanto plastmasas, papīra plānas plēves krāsu un mazo lākturi sastāvu.

Šķiedrvielu eglīšu ūdens pieder lauku ģimenes dzīves rotājums. Tā sastāv no čaulas, gaismas avots, lentes optisko šķiedru kūļa pozicionēšanas ierīces sastāv no krāsu joslu, kas atrodas starp gaismas avotu un šķiedras saišķi, un var darboties pastāvīgi zem neliela transmisijas mehānisms; Fiber Optic Christmas Tree lentes virsmas ir sadalīta divos vai vairāk reģionos, un dažādos reģionos ir izveidojusi dažādas krāsu kombinācijas, katram reģionam ir savas tiesības krāsu maiņa. Gaismu caur lentes, Fiber Optic Christmas Tree, izmantojot šķiedru tīstokli pozicionēšanas piedurknes pa dažādiem ceļiem līdz galam fiber optisko vadu. Atbilstošo optisko šķiedru saišķis pašā apgabalā lentes izstaro gaismu ar tādu pašu krāsu vienlaikus un atbilstošo optisko šķiedru saišķis kaimiņu reģionā izstaro atšķirīgu krāsu vienlaikus.

Funkcionāla modeļa mērķis ir nodrošināt optisko Ziemassvētku eglītes ar jaunu struktūru un pārāks par mākslīgi Ziemassvētku eglītes.

Šķiedrvielu eglīšu tā sastāv no daudzām filiālēm, katrai filiālei vairāku zarojumu ir paredzēta ar vairākām lapām, koka kātu un puķu pods nosakot koka nūjiņu, kas raksturojas ar to, ka katrai filiālei vairāku zarojumu sastāvā ir ķekars mu ltiple optiskās šķiedras un vismaz viens atbalsta stienis. ; Fiber Optic Christmas Tree katra Optiskā šķiedra ar vairākiem optiskās šķiedras saišķi ir sajaukta ar lokšņu zarā; Koka nūjiņu ir optisko šķiedru, ietverot zari, Fiber Optic Christmas Tree, kur vismaz viens atbalsta galveno stienis ir iekļauts, un krāsu regulējams elektriskie gaismas avots ir izvietotas zem koka nūjiņu plurālisma sastāvā un atrodas puķu pods. Fiksētie gabals ir izkārtots uz filiāles un perifērijas koka nūjiņu.

Optisko šķiedru eglīšu ūdens, jo zari un koku stumbra ir izgatavoti optisko šķiedru un katra tās optisko šķiedru un lokšņu savienošanas zem koka nūjiņu ar regulējamu elektrisko gaismu krāsu, tāpēc katru optisko šķiedru elektriskās pasākumā gabals gaismas avots tās vadītājs atstāj emitēt krāsains punktu gaismas, tāpēc lietderīgo modeli ir ne tikai jaunu struktūru un svaigas saķeri.

Tas sastāv no vairāku zarojumu, vairākas lapas, koka kātu un puķu pods, izmanto, lai piestiprinātu koka stabi. Katras nozares ir vairākas saknes cilmes sastāv no saišķa vairāki optisko šķiedru un vismaz vienu atbalsta stienis un katru optisko šķiedru vairākus optiskās šķiedras ir sajaukta ar lokšņu zarā. ; Koka nūjiņu veido optisko kabeļu posms ietver daudzveidību zari, Fiber Optic Christmas Tree, kur vismaz viens atbalsta galveno stienis ir iekļauts un krāsu Noskaņojamie gaismas avots ir izvietoti zem koka nūjiņu un atrodas puķu pods. Lietderīgo modeli ir piemērots Ziemassvētku rotājumi vai dāvanas.