Fiber-optic Ziemassvētku eglītes ir ļoti dekoratīvas

Fibre Optic Ziemassvētku eglītes nodaļa mainīga gaismas pārvadātājs pieder pie ģimenes dzīves apdares jomā. Tas sastāv no čaumalas, gaismas avota, lentes un optisko šķiedru staru pozicionēšanas ierīces, kuru veido krāsu josla, kas atrodas starp gaismas avotu un šķiedru saiti Fiber Optic Ziemassvētku eglītes un to var darbināt nepārtraukti zem maza pārraides mehānisma; Lentas virsma ir sadalīta divos vai vairākos reģionos, Fiber Optic Ziemassvētku eglīte un dažādi reģioni ir veidoti ar dažādu krāsu kombinācijām, katram reģionam ir savs krāsu maiņas likums. Gaisma caur lenti caur šķiedru saiti pozicionēšanas uzmavā, pa dažādiem ceļiem līdz optiskās šķiedras stieples galam. Atbilstošā optiskās šķiedras saite vienā un tajā pašā vietā uz lentes vienā un tajā pašā laikā izstaro to pašu krāsu gaismu, un attiecīgais optisko šķiedru saišķis kaimiņu reģionā vienlaikus izstaro atšķirīgu krāsu.

Fiber Ziemassvētku eglīšu ražošanas process. Fiber optic šķiedras ir vienmērīgi izvietotas uz plaknes vai cilindra ar abpusējām vai citām līpēm un lapām, kas ielīmētas kopā, Fiber Optic Ziemassvētku eglītes leņķis starp šķiedru un divpusēju līmi starp 40 ° -85 °, bet virzienā No šķiedras un lapas izvietojuma virziens ir līdzīgi. Līmētās šķiedras un lapas ir vienmērīgi savītas filiālēm, Fiber Optic Ziemassvētku egle, un pavedieni ir vienmērīgi sadalīti pa filiālēm, un gaismas punkti atrodas lapu augšgalā. Optiskās šķiedras ziemassvētku eglītes, kas izgatavotas ar izgudrojuma metodi, vienmērīgi tiek sadalītas optiskās šķiedras kvēldiega gaismas punktā, kas izstaro žilbinošu gaismu un ir ļoti dekoratīvs.

Fiber optic Ziemassvētku eglīte ar augstu drošību, jaudu, krāsu daudzveidību, tai ir bāze koka baseinā, uguns liellopi, krāsu gaismas, krāsu baseini utt., Ziemassvētku eglīte ir Ziemassvētku eglīte, izmantojot optiskās šķiedras Zaudēt pazudušo īpašības, izmantojot Ziemassvētku eglītes dibena baseinu, kas uzstādīts krāsu gaismas avots, kas uzņemts krāsu spuldzē virs krāsu baseina, pārraida uz optisko šķiedru galu, tādējādi iedegas Ziemassvētku eglītes Fiber Optic Ziemassvētku egli, jo krāsu baseins ir Tā rotējot, Ziemassvētku koka optiskās šķiedras atklāj gaismas dažādās krāsās, veido žilbinošas krāsas Ziemassvētku eglītes.