Vēsture

Izstrāde un attīstība

Ziemassvētku eglīte ir teikt, ka esat pirmo reizi parādījās romiešu Saturnalia festivālā decembra vidum, Vācija misionāri nigusi 8th century ad ar vertikālās koka veltīta El Nino. Pēc tam vācu festivāls 24. decembrī, kā Ādama un Ievas, garden of Eden mājās simbols "paradīzes koks", moču kūka, sīkfailu, grēku un sveces un bumbu simbolu, Kristus simbols. 16. gadsimtā reliģisko riformera Martin Luther, ko iegūt zvaigžņotām Ziemassvētku vakarā, mājās izkārtojumā bumbu piepildīta ar sveces un Ziemassvētku eglītes.

18. gadsimtā sākas Vācijas luterāņi populārs 19. gadsimta tautas un Vācijas valsts kā Vācija dziļi iesakņojušās tradīcijas.

Sākot no 19. gs., Ziemassvētku eglītes uz Apvienoto Karalisti;

Vidū 19. gadsimtā, Albert (vīrs Queen Victoria, Vācija Prince) un popularizējot. Viktorijas Ziemassvētku egli rotā ar svecēm, konfektes un iedomātā Mīklas lentes un papīra ķēdēm karājas zaros.

Kā jau 17. gadsimta Ziemassvētku eglīte no Vācijas cēla imigrantu Ziemeļamerikā, 19. gadsimta un plaši populāra. Atrodas Austrijā un Šveicē, un Polija Nīderlande arī bija diezgan populāri.

Ķīnā un Japānā, Ziemassvētku eglītes, 19. un 20. gadsimta ASV misionāri, kas pagājis, daudzi rotā krāsaina papīra puķes.