Ziemassvētku eglīte Dekorēšanas soļi


Ziemassvētku eglīte ir PE materiālu izmantošana. Ziemassvētku lapas, uzticība un spiediens, salīdzinot ar parasto PVCPE ziemassvētku eglīti, ir labāka, un PE lapas izgatavoja pīķus tuvāk kokam, patērētāja mīļākie, Ziemassvētku novietoti Mājas vai uzņēmuma durvju apdarē, Tas ir vairāk pakāpē.

Ziemassvētku eglīte

Augsta: 2,1 m (var pielāgot)

Materiāls: PVC lapa

Koku kājas: dzelzs kājas

Dekorācijas: Nav

Apgaismojums: (papildu gaismas vai LED gaismas)

Tūlīt uz Ziemassvētkiem, un tagad uz ceļa jau var redzēt, daudzi uzņēmumi ir dekorēti pe pe Ziemassvētku eglītes novieto, sarkans un zaļš, spīdīgs ļoti jauks, pe Ziemassvētku eglītes nav mazs Ziemassvētku simbols, ka Ziemassvētku eglīte Rotājumi, kas Kā rotā eglīšu eglīti? Sekojiet Xiaobian, lai saprastu nākamo:

Ziemassvētki tagad ir arī Ķīnā, ir arī ļoti populāri festivāli, PE Ziemassvētku eglītes katru dienu daudzi biznesa veikali būs dekorēti pele Ziemassvētku eglīte, ko izmanto, lai ieskautu atmosfēru, un šis pe koks, jo dažādu materiālu apdare, ietekme ir atšķirīga , Bet kopējās dekoratīvās pakāpieni vai gandrīz Apskatīsim, kā rotā Ziemassvētku eglīte

Ziemassvētku eglīte Ziemassvētku eglītes pirmais solis: pirmais Ziemassvētku eglītes stents, lai nofiksētu zaļumu atbalsta rāmī, beidzot katru slāni ar Ziemassvētku lapām, lai ziedu paplašināšanās. PE Ziemassvētku eglīte Dekorēts puķu koks Divs solis: filiāles un lapiņas eglīte eglīte, tas nav ierobežots, kā uzstādītas saskaņā ar to preferenču izkārtojumu, parasti izmanto augšējā un apakšējā krustu, un pēc tam pa vienam komplektam No zariem, rūpīgi ne pārāk kārtīgi, turiet nedaudz dabīgu koka stāju. PE Ziemassvētku eglīte, dekorēts Ziemassvētku eglīte Solis trīs: nākamais var sākt sakārtot Ziemassvētku gaismas, vidējais izkārtojums apgaismojums ir punkts. Var būt slāņaini ap Pe ezera vai likvidācijas uz augšu un uz leju ceļu. Visbeidzot, uzmanīgi izvēlas rotaslietas, kas karājas kokā. Lai izvairītos no tā, ka attēls ir pārāk sarežģīts, ir ieteicams neizvēlēties pārāk daudz dažādu rotaslietu, izvēlēties tādu pašu krāsu precēm, kas rotātas ar koka etiķeti, būs negaidīti rezultāti.

Xiaobian atgādinājums: Ziemassvētku gaismas izkārtojumā neievietojiet pārāk daudz virkņu, vislabāk nevajadzētu pārsniegt 300W gaismas, tas ir, 100W gaismas neieslēdzas 3 virknes; 50 & # W lukturi nedrīkst piespiež 6 strings, lai nesabojātu spuldzi. Papildus Ziemassvētku spuldžu apdarēm, PE Ziemassvētku eglītei vispirms vispirms jāpārbauda, vai gaismas virkne ir normāla, un pēc tam sakārto; Un dimanta virkne, viegli konusveida, ko izraisa spuldzes neveiksme, nav spīdošs, izkārtojumam vajadzētu pievērst īpašu uzmanību. Ziemassvētku eglīšu rotājums ir pabeigts pēc tam, kad mēs liekam, ka rotaslietas viegli satricina, lai redzētu, ka koku ir stingri dekorēts.

Ziemassvētku eglīte ir Ziemassvētku galvenais rotājums, tāpēc, ka Ziemassvētku eglīte, kas dekorēta ar labu Ziemassvētku atmosfēru, iznāca, Ziemassvētku eglīšu rotājumi un daudzi, EZ Ziemassvētku eglītes īpatnības, kā rotā Ziemassvētku eglīte Xiaobian tev dod tevi Ieviest šeit, un mēs steidzam izmēģināt to tagad.