Priede ir simbols mūžīgās dzīves

Priedes priedes priedes izvēle: Ziemassvētki ir ziemā, tāpēc priežu kokus izmanto mūžzaļie koki. Tā kā priede ir mūžzaļš, šis mūžzaļais koks simbolizē mūžīgo dzīvi kristiešiem, kas tic Kristum.

Ziemassvētki rotā priežu koku iemeslus:

Saskaņā ar Ziemassvētku pasūtījuma ierakstiem, pirmais priežu koks ir neliels palmas koks baltajā pilsētas pusē. Pirmajā Jēzus piedzimšanas naktī Jaunava Marija un Sv. Jāzeps devās uz auksto pilsētu, ļoti noguruši, Neļņi kādu laiku atpūšas kokā, ka mazais palms, it kā labvēlīgs, izskatās, izvērsa tās zari , Lai Jaunava Marija izturētu aukstā vēja pūšanu. Nakts vidū Jēzus Kristus piedzima. Šajā laikā debesīm parādījās īpaši spilgtas zvaigznes, izsniedza brīnišķīgu gaismu, priežu Ziemassvētku eglīte tieši sasniedza mazo palmu koka galvu, apbrīnoja skaistu atvērumu. Kopš tā laika Ziemassvētkos mazais brūns koks tas veidoja krāšņās pozīcijas.

Viduslaikos Vācijas populārās reliģiskās drāmas, Edenes spēlē, pēc Dieva radīšanas Ādams Ieva nodeva Dievu, spēlē ar ābolu palmu klātiem, kas pārstāv "dzīves koku" vai "zina labo Un ļaunais koks ". Vēlāk dzīvības vēstule "dzīves kokā" pārcēlās uz mājām, kas bija simboli pestītāja ierašanās brīdim. Ar šī simbola attīstību, līdz pat piecpadsmitajam gadsimtam, priedes Ziemassvētku eglīte dekorēti priežu koki, tā ir kļuvusi par paražu.

Priedes koki norādīja uz debesu valstību. Zvaigznes, kas izvietotas koka augšpusē, ir īpaša zvaigzne, kas vada gudro cilvēku Betlēmes meklēšanā par Jēzu. Zvaigžņu gaisma nozīmē panākt Kunga Jēzus Kristus gaismu. Dāvana zem koka ir Dieva dāvana caur vienīgo pasaules dēlu: cerība, mīlestība, prieks un miers. Tātad, kad Ziemassvētku cilvēki rotā priedus.

Leģenda par priežu koka izcelsmi: teikts, ka lauksaimnieks bija saņēmis izsalkušu un izsalkušu bērnu sniega Ziemassvētku vakarā, kur viņš bija ēdis greznas Ziemassvētku vakariņas. Uz zemes un svētīgi teica: "Jaungada diena, filiāļu dāvana, atstājot šo skaisto egļu ciematu, lai atmaksātu jūsu laipnību." Lauksaimnieks atrada, ka koku zari pārvēršas par mazu koku, viņš tikai saprot viņu uzņemšanu. Oriģināls ir Dieva vēstnesis. Šis stāsts kļūst par priežu avotu. Tiek minēti vēlāki vēsturiskie dati, aptuveni 200 gadu gadā, Pine Christmas Tree sāka izmantot filiāles kā rotājumus kā veidu, kā svinēt Ziemassvētkus.

Ziemassvētku svinībās ir iekļauts mūžzaļais koks ar egles vai priedēm, kas sastāv no svecēm un ornamentiem. Mūsdienu priedes izcelsme ir Vācijā. Vācieši 24. decembrī, Ādams un Dienas dienā, ieraudzīja egles (Eduņu dārza koku) vējus un cepīja uz tā cepumus, simbolizējot svētnīcu (kristīgās izlikšanās zīme). Mūsdienīga visu sīkfailu izmantošana svēto maizi vietā, bet bieži vien pievienoja Kristus sveces simbolu. Turklāt interjerā ir arī Ziemassvētku tornis, ir koka trijstūra konstrukcija, ir daudz mazu režģi, kurā atrodas Kristus statue, tornis, kas dekorēts ar mūžzaļainu zaļumu, priežu Ziemassvētku eglītes sveces un zvaigzne. Līdz 16. gadsimtam Ziemassvētku torņi un Ēdenes koki tika apvienoti koku priežu audzē.

Par priežu koku apdari pasaulē pasaulē šķiet ļoti daudz. Priedes tiek izmantotas mūžzaļajos kokos, lielākoties četrām vai piecām pēdu augstām palmām vai nelielām priedēm, kas stādītas lielā ziedu puķī, kokā ir pilnas krāsainas sveces vai nelielas gaismas, un pēc tam karājas dažādi dekorējumi Un lentes, kā arī bērnu rotaļlietas un ģimenes dāvanas. Pēc tam, kad apdare ir laba, dzīvojamās istabas stūrī. Ja tas atrodas baznīcā, auditorijā vai sabiedriskās vietās, priežu koki ir samērā garš, priežu Ziemassvētku eglītes, bet koks var arī likt dāvanu zemāk.