Priežu koks ir Evergreen

Priežu koks Ziemassvētku eglīšu simboliskā nozīme Tā kā priede ir mūžzaļš, šis mūžzaļais koks simbolizē mūžīgo kristiešu dzīvi, kuri tic Kristum. Garās virves norāda uz debesīm. Zvaigznes, kas izvietotas koka augšpusē, ir īpaša zvaigzne, kas vada gudro vīrieti ar Betlēmes meklēšanu Jēzum. Zvaigžņu gaisma nozīmē Dieva Kunga Kristu, kas rada pasaules gaismu. Ziedu puķīte Dāvana zem koka ir viņam vienīgais Dieva dēls.

Tā kā priede ir mūžzaļš, šis mūžzaļais koks simbolizē mūžīgo dzīvi, ko kristieši ir devuši Kristum. Garās virves norāda uz debesīm. Zvaigznes, kas izvietotas koka augšpusē, ir īpaša zvaigzne, kas vada gudro vīrieti ar Betlēmes meklēšanu Jēzum. Zvaigžņu gaisma nozīmē Dieva Kunga Kristu, kas rada pasaules gaismu. Dāvana zem koka ir Dieva dāvana caur vienīgo pasaules dēlu: cerība, mīlestība, prieks un miers.

Priedes priedes priedes izvēle: Ziemassvētki ir ziemā, priežu Ziemassvētku egle, lai Ziemassvētku eglīte izmantotu priedes ir mūžzaļie koki. Tā kā priede ir mūžzaļš, šis mūžzaļais koks simbolizē mūžīgo dzīvi, ko kristieši ir devuši Kristum.

Ziemassvētki rotā priežu koku iemeslus:

Saskaņā ar Ziemassvētku pasūtījuma ierakstiem, pirmais priežu koks ir neliela palma, kas atrodas pilsētas baltajā pusē. Jēzus dzimšanas pirmajā naktī Jaunava Marija un Sv. Pētera Ziemassvētku eglīte Jāzeps devās uz auksto pilsētu, ļoti nogurusi, Jaunava jau kādu laiku krita uz koka, tas mazais palmas koks, it kā būtu labvēlīgs. Ceļš uz sāciet filiāles, lai Jaunava Marija izturētu aukstā vēja spiedienu. Vienas nakts laikā Jēzus Kristus piedzima. Šajā laikā debesīm parādījās īpaši spilgtas zvaigznes, izlaida brīnišķīgu gaismu, priežu Ziemassvētku eglīte tieši sasniedza mazo palmu koku galvu, apbrīnoja skaistu atveri. Kopš tā laika Ziemassvētku laikā bija neliels brūns koks, tas veidoja krāšņās pozīcijas.

Viduslaiku laiki, populārā reliģiskā dramaturģija Vācijā Edenes spēlē pēc Dieva radīšanas Adam Ievs nodeva Dievu, kad spēlē ar ābolu palmu klātu, kas pārstāv "dzīves koku" vai "zina, labo un ļauno" koks ". Vēlāk dzīvības vēstule "dzīvības kokā" pārcēlās uz mājām, priežu Ziemassvētku eglīte bija Pestītāja ierašanās simbols. Attīstot šo simbolu, līdz pat piecpadsmitajam gadsimtam, dekorēti priedes, tas ir kļuvis par paražu.

Pušu koki norādīja uz debesu valstību. Zvaigznes, kas izvietotas koka augšpusē, ir īpaša zvaigzne, kas vada gudro vīrieti ar Betlēmes meklēšanu Jēzum. Zvaigžņu gaisma nozīmē Dieva Kunga Kristu, kas rada pasaules gaismu. Dāvana zem koka ir Dieva dāvana caur vienīgo pasaules dēlu: cerība, mīlestība, prieks un miers. Tātad, kad Ziemassvētku cilvēki rotā priežu kokus.

Leģenda par priežu koka izcelsmi: teikts, ka lauksaimnieks bija saņēmis izsalkušu un izsalkušu bērnu sniega Ziemassvētku vakarā, kur viņš bija ēdis greznas Ziemassvētku vakariņas. Priedes Ziemassvētku eglīte Zemē un svētīti teica: "Katru gadu dāvana ir pilnas ar zariem, atstājot šo skaisto egļu ciematu, atmaksā jūsu laipnību." Lauksaimnieks atrada, ka koku zari pārvēršas par mazu koku, viņš tikai saprot viņu uzņemšanu. Oriģināls ir Dieva vēstnesis. Šis stāsts kļūst par priežu avotu. Tiek secināts, ka vēlāk vēsturiskie dati, apmēram 200 gadu gadā, sāka izmantot zarus kā rotājumus, kā Ziemassvētku svinības.

Ziemassvētku svinībās ir mūžzaļš koks ar egles vai priedēm, kas sastāv no svecēm un ornamentiem. Mūsdienu priedes izcelsme ir Vācijā. 24. decembrī vācieši savās mājās salāza egli (Ēdenes dārza koku) un uz tā ievietoja cepumus, simbolizējot svētnīcu (kristīgās izpirkšanas zīme). Mūsdienīga visu veidu sīkfailu izmantošana svēto sīkfailu vietā, priežu Ziemassvētku eglītes, bet bieži vien arī pievieno Kristus sveces simbolu. Turklāt interjerā ir arī Ziemassvētku tornis, ir koka trijstūra struktūra, ir daudz mazu režģi, kas atrodas Kristus statuja, tornis, kas dekorēts ar mūžzaļajām zarām un lapām, svecēm un zvaigzni. Ziemassvētku eglītes prieks Līdz 16. gadsimtam Ziemassvētku torņi un Ēdenes koki tika apvienoti koka priedēs.

Pļavas koka apdarei, šķiet, ka pasaule ir tāda pati. Priedes tiek izmantotas mūžzaļajos kokos, lielākoties ar četrām vai piecām pēdu augstām palmām vai nelielām priedēm, kuras ir apstādītas lielā ziedu puķī, kokā ir pilnas krāsainas mazas sveces vai mazas gaismas, priedes Ziemassvētku eglītes un pēc tam visu veidu karājas Dažādi rotājumi un lentes, kā arī bērnu rotaļlietas un ģimenes dāvanas. Pēc tam, kad apdare ir laba, dzīvojamās istabas stūrī. Ja tas atrodas baznīcā, auditorijā vai sabiedriskās vietās, priežu koki ir relatīvi augsti, bet koku var arī novietot zem dāvinājuma.