PVC Ziemassvētku egle ir izturīga un izturīga

Ziemassvētku eglīte izgatavota no PVC ādas, ko sauc PVC Ziemassvētku eglītes

PVC ādas materiāla īpašības:

Patiesībā tas ir sava veida vinila polimerizācijas materiāls, un tā materiāls ir sava veida kristālisks materiāls. PVC materiālus bieži lieto stabilizatoru, smērvielu, palīglīdzekļu apstrādes aģentiem, krāsu materiāliem, pretapaugšanas līdzekļiem un citām piedevām. Tam ir priekšrocības, kas nav viegli uzliesmojošas, augstas izturības, PVC Ziemassvētku eglītes izturība pret laika apstākļiem un lieliska ģeometriskā stabilitāte. PVC ir izturīga pret oksidētājiem, reducējošām vielām un skābi. Tomēr to var korozēt ar koncentrētu sērskābi, koncentrētu slāpekļskābi, PVC Ziemassvētku eglīti un arī neattiecas uz saskari ar aromātiskajiem ogļūdeņražiem un hlorētiem ogļūdeņražiem.

PVC ādas materiāla raksturojums:

Vispārīga krāsa ir gaiša, izturīga pret koroziju, izturīga un izturīga, tā ir pasaules iemīļota, diezgan populāra un plaši izmantota arī saliktā materiālā.

PVC ādas materiāla krāsa ir daudzveidīga, krāsa ir krāšņs; Ādas biezums parasti ir 1-20 cm 0,07-2 mm; Atkarībā no klienta vajadzībām, PVC Ziemassvētku eglītes tas var radīt dažādus mainīgus Ziemassvētku eglītes.

Polivinilhlorīds, angļu saīsinājums PVC (polivinilhlorīds), ir vinilhlorīda monomērs (vinilhlorīdimonomērs, saīsinājums VCM) peroksīdā, azo savienojumā un tā tālāk, kā arī ar gaismu, siltuma iedarbības polimerizācijas reakcijas mehānisms ar brīvo radikāļu Polimerizācija. PVC Ziemassvētku eglītes Vinilhlorīda polimēri un vinilhlorīda kopolimēri tiek saukti par vinilhlorīda sveķiem.

PVC ir balta pulvera amorfā struktūra, neliela atbalsta pakāpe, relatīvais blīvums apmēram 1,4, stikla temperatūra 77 ~ 90 ℃, 170 ℃, sāka sadalīties, slikta vieglā un siltuma stabilitāte, 100 ℃ virs vai pēc ilga Saules gaismas iedarbības periods, sadalās un ražosim ūdeņraža hlorīdu, PVC Ziemassvētku egli un turpmāku automātisku katalītisku sadalīšanos, kas izraisa krāsas maiņu, arī PVC Ziemassvētku eglītes fizikālās un mehāniskās īpašības arī strauji samazinās, praktiskajos pielietojumos jāpievieno stabilizators, lai uzlabotu siltuma un gaismas stabilitāti .

PVC Ziemassvētku eglīte Ražošanas process:

A. Lapu ražošanas process:

1. Pēc klienta pieprasījuma, pēc stiepšanas mašīnas iespiež paraugu, pēc stieņa līnijas (vispārīgi 19-24 #), PVC ādas materiāla, savienojums kļūst par lapu tipa pusfabrikātu;

2. Pļaujmašīnu sagriež garās sloksnes (parasti 5,4 metrus) un sagriež noteiktā lappušu garumā atbilstoši ražošanas prasībām (lapas parasti ir no 8-40 cm);

B. Vada ražošanas process:

Saskaņā ar produkcijas sarakstu, PVC Ziemassvētku eglītes izcelt saskaņošanas stiepli (vispārīgi 5-14 #), un pēc ražošanas pasūtījumiem ar iztaisnošanas mašīnu saplacināšanas mašīnu sagriež vajadzīgajā izmērā (parasti 8-70 cm)

C. Sasieciet koku, sasiet koka augšdaļu:

1. Saskaņā ar ražošanas pasūtījumiem, tika pārtraukta stieple, lapas, kokvilnas līnija, PVC Ziemassvētku eglītes, izmantojot sasaistes mašīnu, kas saistīta ar sakņu atzarojumu;

2. Atbilstoši ražošanas sarakstam, piesaistot kokmateriālu koku, kas saistīta ar pusfabrikātu koku, piesaistīja filiāles, tērauda caurules, kokvilnas līniju;

3. Atbilstoši ražošanas sarakstam, izgriež stieni, lapas, kokvilnas līniju, sasaistot augšējo mašīnu, kas piestiprināta koka augšpusē;

D. Montāža, kraušanas process:

1. Saskaņā ar ražošanas sarakstu, apkakle koka, koka augšpusē, tad caurules serdeņa, cauruļu aizbāzni, PVC Ziemassvētku eglītes un beidzot samontēti gatavo koku,

2. Uzkrāšanās, cik vien iespējams, tā, lai koka lapas neatstātu formu, izskatās skaisti, ir dzīvotspēja; Nepalieliniet kaudzes spiedienu kopā, jo PVC kaudzes spiediens deformējas, ja koka spiediens kopā, uz iepakojuma, nedos.

Iepakojuma process:

Atbilstoši prasībām, ledus kartona, pusfabrikāta koka, koka pēdas, rokasgrāmatas, un pēc tam iepakojuma.

Ziemassvētku eglīšu iepakojumam vislabāk ir ražot sānu, sānu iepakojumu, šajā gadījumā līdz maksimālajai skalai, lai nodrošinātu skaisto koka sniegumu; Darbinieku iepakojuma prasībās nevar izspiest koku, nedaudz to izdarīt, ietīt galaproduktu, augšup paļauties, koda pīrāgs, PVC Ziemassvētku eglītes skaits konsekventu un vieglu punktu.

PVC Ziemassvētku eglītei šis Ziemassvētku eglīšu spīdums ir labs, viegls, viegli vācams, lēts, ir laba Ziemassvētku dāvana. Ja jūs iet ar dažiem rotājumiem, efekts ir labāks un izskatās labāk!

PVC Ziemassvētku eglītes ir 265 juaņas, PVC ir PVC, angļu saīsinājums PVC (polivinilhlorīds) ir vinilhlorīda monomērs (vinilhlorīdimonomērs, saīsinājums VCM) peroksīdā, azo savienojuma iniciatorā utt. Vai zem gaismas, siltums Darbības polimerizācijas reakcijas mehānisms ar polimēru brīvo radikāļu polimerizāciju. Vinilhlorīda polimērus un vinilhlorīda kopolimēri sauc par vinilhlorīda sveķiem. PVC Ziemassvētku eglītes materiāls ir materiāls, kas nav kristālisks. PVC materiālus bieži lieto stabilizatoru, smērvielu, palīglīdzekļu apstrādes aģentiem, krāsu materiāliem, pretapaugšanas līdzekļiem un citām piedevām. Tam ir priekšrocības, kas nav viegli uzliesmojošas, izturīgas, izturīgas pret laika apstākļiem un lieliska ģeometriskā stabilitāte. PVC ir izturīga pret oksidētājiem, reducējošām vielām un skābi. Tomēr to var korozēt ar koncentrētu sērskābi, koncentrētu slāpekļskābi un arī neattiecas uz saskari ar aromātiskajiem ogļūdeņražiem un hlorētiem ogļūdeņražiem.