PVC Ziemassvētku eglītes ar nedegošuPVC balta pulvera amorfās struktūras dēļ atzarošanas pakāpe ir salīdzinoši maza, relatīvais blīvums ir 1,4 vai vairāk, stiklojuma pārejas temperatūra ir 77 ~ 90 ℃, 170 ℃ vai tā sāk sadalīties [1], stabilitāte No viegliem un siltuma trūkumiem, virs 100 ° C vai pēc ilgstošas saules iedarbības, tā sadalās un ražo ūdeņraža hlorīdu, un tālāka automātiska katalītiskā sadalīšanās, kas izraisa krāsas maiņu, fizikālās un mehāniskās īpašības strauji samazinās, praktiskajos pielietojumos jāpievieno stabilizators, lai uzlabotu Siltuma un gaismas stabilitāte.

PVC molekulmasas rūpnieciskā ražošana parasti ir robežās no 50 000 līdz 110 000, ar lielu polidispersitāti, molekulmasa palielinās, samazinot polimerizācijas temperatūru; Nav fiksēta kušanas punkta, 80 ~ 85 ℃ sāka mierināt, 130 ℃ ar viskozu stāvoklī, 160 ~ 180 ℃ sāka mainīties uz viskozu plūsmu; Ir labas mehāniskās īpašības, stiepes izturība ir aptuveni 60MPa, triecienizturība 5 ~ 10kJ / m2; Lieliskas dielektriskās īpašības.

PVC bija pasaulē lielākā vispārējā plastmasas, PVC Ziemassvētku eglītes ražošana, kas ir ļoti plaša. Plaši tiek izmantoti būvmateriāli, rūpniecības izstrādājumi, ikdienas piederumi, grīdas ādas, grīdas flīzes, mākslīgā āda, caurule, vads un kabeļi, iepakojuma plēve, pudeles, putu materiāli, blīvējuma materiāli, šķiedra utt.

PVC ir polivinilhlorīds, angļu valodā - PVC (polivinilhlorīds), vinilhlorīda monomērs (vinilhlorīdimonomērs, saukts VCM) peroksīdā, azo savienojumos un citos ierosinātājos; PVC Ziemassvētku eglīte vai gaisma, siltums Polimerizē ar brīvo radikāļu polimerizācijas polimerizāciju. Vinilhlorīda homopolimērs un vinilhlorīda kopolimērs, ko kopā sauc par vinilhlorīda sveķiem. Materiāls ir bezkristāla materiāls. PVC materiālus bieži pievienoto stabilizatoru, smērvielu, palīglīdzekļu apstrādes aģentiem, krāsvielām, triecieniem un citām piedevām. Ar neuzliesmojošām, izturīgām, PVC Ziemassvētku egles pretestību un lielisku ģeometrisko stabilitāti. PVC ir izturīga pret oksidētājiem, reducējošiem līdzekļiem un stiprām skābēm. Tomēr tā var būt stipri oksidēta skābe, piemēram, koncentrēta sērskābe, koncentrēta slāpekļskābes korozija, un to nepiemēro aromātiskajiem ogļūdeņražiem, hlorētiem ogļūdeņražiem, kas saskaras ar notikumu

PVC Ziemassvētku eglīte ir būtisks priekšmets amerikāņu ģimenes Ziemassvētkiem, jo viņiem nav PVC Ziemassvētku eglītes Ziemassvētki nav sauc par Ziemassvētkiem Ķīnā, pirms Ziemassvētkiem, PVC Ziemassvētku eglītes daudziem cilvēkiem ir jāsagatavo PVC Ziemassvētku eglīšu priekšmeti, vēlas, lai oriģināls PVC Ziemassvētku eglīte iet uz mežu, lai redzētu koku, bet jūs varat arī izmantot mākslīgo PVC Ziemassvētku eglītes atvērt, kopīgu Mākslīgā PVC Ziemassvētku eglīte, ir izgatavota no PVC materiāla, ar mazu mākslīgo PVC plāksnīti izgatavotu metāla stentu no spalvām lapām, no kuriem daži tiks piestiprināti pie koka. Izmērs no 5 cm augsts, novietots uz dekoratīvo galdu, līdz 200 cm lielai koka konstrukcijai. Pēdējos gados vairāk populārs ir "fiber optic PVC Ziemassvētku eglītes", kamēr jauda tiks savienota ar citu ēnu.

Ja jūs dežē 6 pēdu PVC Ziemassvētku eglītes, PVC Ziemassvētku eglītes jums būs nepieciešams apmēram seši gaismas auklas, katra ar 100 gaismām, katra gaisma no filiāļu saknēm uz augšu, pēc tam griezieties atpakaļ un aptveriet filiāles, lai padarītu Tā firma. Bet arī kokā pakārt dašus ābolus, priežu konusus, kaklarotu sarkanā zīda festivālu, Krāsaino konfekšu nodaļu, saldo aprikozi, ir jauki bērnu un citas rotaļlietas, kā arī neliela dāvanu kastīte. Vidējais apgaismojuma režīms ir punkts, kas var tikt novietots virknē PVC Ziemassvētku eglītes vai likvidējot uz augšu un uz leju ceļu.

PVC eglīšu rotaslietas, kas:

1, koka top zvaigzne: koka top zvaigzne tiek ievietota PVC Ziemassvētku eglīte uz zvaigznītes, tāpat kā PVC Ziemassvētku eglīte vainags, ar koka kleita augšpusē, valkā "vainagu" PVC Ziemassvētku eglītes būs diezgan maz Xianqi. PVC Ziemassvētku eglītes Daļu no koka augšdaļas var arī uzlādēt gaismas, mirgojoša, ļoti pievilcīga.

2, marionette: kleita krāšņā PVC kokā uz koka zariem, kas karājas skaistā mazā marionetē, ļaujiet bērniem to izlaist.

3, sniegpārslas: zaļā PVC Ziemassvētku eglītei, kas pēc dekorācijām klāta ar dažādām krāsām, jūs joprojām jutīsieties kā kaut kas mazāk. Jā, ir baltas sniegpārslas. Tajā pašā laikā jūs varat nopirkt kādu lielu sniegu, kas karājas uz jumta, un varat baudīt sniegu telpā.

4, zvani: zvani gan no kristīgās piedzimšanas (Glābējs nāca) zvana prieks no zvana prieka nozīmes, bet arī grupa uz zvaniņiem, lai cilvēki varētu atgriezties pie Dieva Puse nezudīs. Gredzena nozīme vienlaikus vedina arī uz dēmonu nozīmi.

5, āboli un rubīns: āboli vai sarkans nefrīts, kas pazīstams arī kā kugel rotājumi, lai Ādams atveda sākotnējo augļa grēku, jo Ēdenes augļa gudrība ne tikai simbolizē augļus, lai iegūtu auglīgus vai laimīgus augļus, bet arī sarkanu jade kā Koku dārzā, lai sasniegtu mūžīgo dzīvi, un dažreiz arī simbolizē mūžīgi.

6, Ziemassvētki garš zaļš gredzens: rietumu valstis Ziemassvētku rotājumi pie durvīm ar dekorācijām, parasti ar zaļu lapotni vai rotangpalmu (mīkstie mati, priežu skujas utt.) Un sudraba metāla un zelta zvani ar sarkanu lenti. Zaļās, Balta, dzeltena, sarkana labu festivālu vārdā, PVC Ziemassvētku eglīte, kas izlasa burvīgos kristus vai saīsināti kā x'mas.

PVC eglīšu rotājumi Papildus iepriekš minētajiem ir vairāki svarīgākie rotaslietas, bet arī ietilpst Ziemassvētku balles, sarkanās atslēgas zelta malu loki, sniega bumba un dažādas krāsas lentes utt. Šīs lietas padara vieglāku PVC ziemassvētku egles kleitu par skaistu, festivāla atmosfēra ir bagātāka.