Ziemassvētku eglīte ir ļoti bagāts kristiešu reliģijas nozīme


Ziemassvētku eglīte ir daļa no Ziemassvētku svinības ar svecēm un rotājumi, kas rotā priedes vai egles koki. Mūsdienu Ziemassvētku eglīte ir radījis Vācijā. Decembris 24 ik gadu, vācieši uzstādīt egles (koku dārzs Eden) mājās un karājās cepumi, simbolizējot patvērumu (mark Christian izpirkšanu). Mūsdienu izmantot visu veidu sīkdatnes, nevis Svētā sīkfailus, Ziemassvētku eglītes, bet arī bieži pievienot simbolizē Kristus sveces. Turklāt, interjers ir arī Ziemassvētku tornis, trīsstūra koka struktūra, ir daudz mazu režģa novietota Kristus statuju, torni rotā mūžzaļajās lapās, sveces un zvaigzne. Christmas Tree, 16. gs., Ziemassvētku tornis un Ēdenes dārzā tika sapludināti Ziemassvētku eglīte.

Ziemassvētku eglītes nozīmē:

Faktiski, Ziemassvētku eglīte ir ļoti bagāta kristīgās reliģijas nozīme, tā var simbolizēt: dārza koka krusta Kristus dzīves koks, John apustuļi ierakstā"kluso" minēts gods redzēt tree of life, eglīšu šo koku dzemdēt divpadsmit kopas katru mēnesi augļu terapeitisko efektu. Eglīšu rotājumi un nelielu dāvanu, auspicious vairāk svētku nozīmi.

Izcelsme:

Ziemassvētku eglītes droši vien ir atvasināts no reliģiskās drāma jau viduslaikos - "paradīze", kas tiks iestudēta pagaidu kapela vai pilsētas laukums Eiropā.

Šī drāma stāsta par cilvēci no "izveides vecvecāki paradīze" līdz "Jēzus Kristus piedzima auksti." Uz skatuves vienmēr būs nokarātos no apple, eglīšu simbols paradīzes koku koku.

Drīz cilvēki sāka Ziemassvētku pielāgotu: savās mājās "paradīzes koks" karājas dāvana, Ziemassvētku eglītes, bet arī punkts sveci, lai svinētu dzimšanas Jēzus Kristus cilvēka atgūšanas paradīze.

Mūsdienu Ziemassvētku eglītes radās Vācijā, un vēlāk pakāpeniski populārs visā pasaulē, kā viens no slavenākajiem tradīcija Ziemassvētku svinības. Bieži vien cilvēki šajā Ziemassvētku pirms un pēc evergreen augu, piemēram, priežu nams vai ārā un rotā Ziemassvētku gaismas un krāsu rotājumi. Un eņģelis vai virs koka zvaigzne.