Ziemassvētku eglīte ir kļuvusi aktīvākais ornaments, Christm


Ziemassvētku eglīte ir bagāta ar kristīgās reliģijas nozīme, to var attēlot: koku paradīzē, dzīvības koks no Kristus krusta, ja ierakstā"kluso" pāvests pieminēt savu redzējumu par dzīvības koka, šis koks dod dzīvību 12 komplekti terapeitiskā augļu katru mēnesi. Eglīšu rotājumi un nelielu dāvanu, auspicious vairāk svētku nozīmi.

Izcelsme:

Ziemassvētku eglīte, iespējams, cēlušies no reliģiskās drāma, kas bija populārs sākumā viduslaikos, "Paradīzes Play", Ziemassvētku eglītes, kas tika iestudēta baznīcas vai pilsētas laukums Eiropā.

Šī drāma stāsta par cilvēku "radīšanu sākotnējo vecvecāki" paradīze līdz Betlēmē Jēzus Kristus dzimšanas. Vienmēr būs par lielu koku ar paradīze ābolu un simbolu uz skatuves.

Drīz cilvēki sāka Ziemassvētku pielāgotu: piekārtiem dāvanas "paradīzes koku" mājās un apgaismes sveces, lai svinētu dzimšanas Jēzus Kristus atprasīt paradīze cilvēcei.

Mūsdienu Ziemassvētku eglītes izcelsme Vācijā, Ziemassvētku eglītes un tad pakāpeniski kļuva populārs visā pasaulē, viens no slavenākajiem Ziemassvētku svinību tradīcijas. Parasti cilvēki likts evergreen piemēram priedes koka mājā vai ārā ap Ziemassvētkiem un izrotāt to ar Ziemassvētku gaismu un krāsains rotājumi. Un eņģelis vai virs koka zvaigzne.

Ziemassvētku eglīte ir mūžzaļo koku dekorēts ar sveci un sadzīvē. Kā viena no būtiskās Ziemassvētku, mūsdienu Ziemassvētku eglītes izcelsme Vācijā, Ziemassvētku eglītes un tad pakāpeniski kļuva populārs visā pasaulē, viens no slavenākajiem Ziemassvētku svinību tradīcijas.

Daudzi vācieši emigrējis uz Amerikas Savienotajām valstīm 1830. Šie cilvēki ir katoļu un Christian, galvenokārt izkaisīti Ņujorkā un visā Anglijā. To eglīšu piesaistīja uzmanību un imitācija no vietējiem un vēlāk Ziemassvētku eglīte kļuva populāra amerikāņu baznīcās un ģimenēm. Christmas Tree visā pasaulē, īpaši Eiropā, Amerikā un Austrālijā, Ziemassvētku eglīte ir kļuvis visvairāk dzīvīgu, burvīgi rotājumi, rotātas ar krāsains Ziemassvētku, bet arī simbolizē prieku un cerību.

Eglīšu izcelsmi ir dažādas leģendas un stāsti. Kāda Dieva Vēstnesis leģendas iemiesot kā maz zēns, pēc izklaidēja, nabadzīgā ģimenē, eglīšu likt filiāle uz zemes, Ziemassvētku eglīte ir pilns ar dāvanām, un daži saka, Ziemassvētku eglīte ir Jaunavas Marijas Shelter sniega koks. Patiesībā, Ziemassvētku eglītes ievērot šos nosacījumus: skujkokiem, mūžzaļie, Ziemassvētku koku vidū Eiropā ir izplatīšanas, koka formu atveidot trijstūra. Koki, kuri atbilst šiem nosacījumiem var faktiski izmantot kā "Ziemassvētku eglītes".