Ziemassvētku koks, kas radies Vācijā


Mūsdienu Ziemassvētku eglītes ir radītas Vācijā un vēlāk pakāpeniski populāras visā pasaulē, kā Ziemassvētku svinības vienā no slavenākajām tradīcijām. Bieži vien cilvēki Ziemassvētkos pirms un pēc mūžzaļās augu, piemēram, priedes, mājās vai ārā, un dekorēti ar Ziemassvētku gaismām un krāsu rotājumiem. Un uz koka novietojiet eņģeli vai zvaigzni.

Kā rotāj Ziemassvētku eglīte?

Vispārējā Ziemassvētku eglīte ir izgatavota no PVC materiāla ar spalvu lapiņu ietīti metāla stenti, mazākā mākslīgā Ziemassvētku eglīte daži tiks pievienota no koka nogriezta no pamatnes. Ziemassvētku eglītes izmērs no 5 cm augstuma novietots uz rotājumu galda, līdz 200 cm lielam izkārtnes kokam. Pēdējos gados vairāk populārs ir "optiskās šķiedras Ziemassvētku eglītes", kamēr jauda tiks savienota ar citu ēnu.

Kā Ziemassvētku eglīte rotā divus?

Ja tas ir lielāks Ziemassvētku eglītes izmērs, parasti tas ir viss kopums, lai atvieglotu apstrādi, nopirktu un pēc tam atbrīvotu. Ziemassvētku eglītes Pievērsiet uzmanību filiāļu pilnai izteiksmei, šķiet, ir dzīvs, bet filiāles nesagatavo pārāk gludu, lai labāk saglabātu mazliet dabisko formu.

Kā Ziemassvētku eglīte trīs rotā?

Tad piesietam pie neliela rotaslietas, augšpusē jāizvēlas vairāk žilbinošas rotaslietas, tām ir pēdējais efekts, visbiežāk izmantotais ir zeltainā piecu zvaigžņu zvaigzne, Ziemassvētku egle, kuras laikā jūs varat ievietot delikātas Santa Claus lelles. Ja vēlaties pievienot, automātiski izslēgsies mirgojošie Ziemassvētku lukturi, bet arī pievērsiet uzmanību tam, vai strāvas kabelis ir pietiekami ilgs, vai no vadiem nav pieļauta staigāšanas līnija, jo katra gaismas līnija ir stingri fiksēta, jo īpaši pievērš uzmanību tam, vai Spriegums ir pietiekams.