Ziemassvētku eglīte, kas radusies Vācijā

Ziemassvētku eglītei ir ļoti bagāta kristīgā reliģiskā nozīme, tā var pārstāvēt: koka dārzu, koka dzīves krustā sišanu, Jānis apustuļi "dīvainā ierakstā", kas pieminēti dievos, redz dzīvības koku, Ziemassvētku eglītes Katru mēnesi dzemdēja divpadsmit augļu grupas ar terapeitisku efektu. Ziemassvētku eglīšu dekorēšana un mazas dāvanas, vairāk svētku auspicious nozīmē.

Izcelsme:

Ziemassvētku eglītes, iespējams, iegūst no agrīnā viduslaiku reliģiskās drāmas - "paradīzes", kas tiks izvietotas pagaidu kapelā vai pilsētas laukumā Eiropā.

Šī drāma pasaka cilvēces stāstu no "vecvecāku radīšanas" paradīzē "līdz brīdim, kad" Jēzus Kristus piedzima aukstumā ". Ziemassvētku eglīte Stacijā vienmēr būs koks, kas karājas no ābola, paradīzes koku simbols.

Drīz cilvēki sāka Ziemassvētku pasūtījumu: mājās "paradīzes kokā" karājās dāvanas, bet arī norādīja sveci, lai atzīmētu Jēzus Kristus dzimšanu par cilvēku atkārtotas sagūstīšanas paradīzi.

Mūsdienu Ziemassvētku eglītes ir radītas Vācijā un vēlāk pakāpeniski populāras visā pasaulē, kā Ziemassvētku svinības vienā no slavenākajām tradīcijām. Bieži vien cilvēki Ziemassvētkos pirms un pēc mūžzaļās augu, piemēram, priedes, mājās vai ārā, Ziemassvētku eglītes un dekorēti ar Ziemassvētku gaismām un krāsu rotājumiem. Un uz koka novietojiet eņģeli vai zvaigzni.

Ziemassvētku eglīte ir mūžzaļais koks ar svecēm un rotājumiem, kas Ziemassvētku svētku laikā dekorē egles vai priedes. Mūsdienu Ziemassvētku eglītes izcelsme ir Vācijā. 24. decembrī vācieši savās mājās salāza egli (Ēdenes dārza koku) un uz tā ievietoja cepumus, simbolizējot svētnīcu (kristīgās izpirkšanas zīme). Mūsdienīga visu veidu sīkfailu izmantošana svēto sīkfailu vietā, kā arī bieži pievieno Kristus sveces simbolu. Turklāt interjerā ir arī Ziemassvētku tornis, Ziemassvētku egle ir koka trijstūra struktūra, ir daudz mazu režģi, kurā atrodas Kristus statue, tornis, kas dekorēts ar mūžzaļajām zarām un lapām, svecēm un zvaigzni. Līdz 16. gadsimtam Ziemassvētku torņi un Ēdenes koki tika apvienoti Ziemassvētku eglītēs.