Ziemassvētku koks simbolizē dzīviJāizvēlas Ziemassvētku egle, lai sagatavotu Ziemassvētku eglītes, lai palielinātu festivāla atmosfēras prieks Ziemassvētku eglītes parasti izgatavo no mūžzaļajiem kokiem, tādiem kā ciedrs, dzīves simbols uz visiem laikiem. Koku rotā dažādas sveces, krāsas ziedi, rotaļlietas, zvaigznes, karājas dažādas Ziemassvētku dāvanas. Ziemassvētku vakarā cilvēki, kas dzied un balo Ziemassvētku egli, bauda prieks.

Lietderīgais modelis sastāv no šādām sastāvdaļām: augšējā filiāle, Ziemassvētku eglīte, savienojuma uzmava, apakšējā atzveltne un lapas savienojuma apvalks un atsperes gabals. Lietderīgais modelis ir savienots ar augšējās filiāles savienojošo filiāli un apakšējo filiāli vai filiāli un savienojuma uzmavu. Esošā koku koka stabilitāte ir slikta, viss koks nav stipra, viegli izlaista, Ziemassvētku eglītes neskatums un citi trūkumi, un tai ir jāstiprina visa koka stabilitāte, stingrība, koka stabilitāte, viegli uzstādāms, Ziemassvētku koku funkcionāls un praktisks kopumā skaists un viegli izjaucams un tā tālāk.

Ziemassvētku krāsas rietumnieki uz sarkanu, zaļu un baltu, Ziemassvētki nāk mājās, lai katrai ģimenei būtu jāizmanto Ziemassvētku krāsa. sarkans

Krāsas ir Ziemassvētku ziedi un Ziemassvētku sveces Ziemassvētku eglīte ir galvenais Ziemassvētku ornaments, ar egļu izciršanu, Ziemassvētku eglīšu ciprese bija torņu formas mūžzaļās koka apdare. Ziemassvētku eglīte, kas novietota virs krāsainām laternām, dāvanām un papīra ziediem, bet arī ieslēgta Ziemassvētku sveces.

Tiek teikts, ka Ziemassvētku eglīte vispirms parādījās senajā Romā decembra vidū Nongshen festivālā, Vācijas misionārā Nikolā 8. gadsimtā ar vertikālu koku, kas veltīts mazulim. Tad vācieši gada 24. decembrī kā Ādama un Ieva svētkus, Ziemassvētku eglīte nodeva "dārza dārzā", kas simbolizēja Ēdenes dārzu, un hung sīkdatnes svēto maizes vārdā, kas simbolizē izpirkšanu, un svece un Kristus simbols. Līdz 16. gadsimtam reliģiskais reformists Martin Luther, lai dabūtu Ziemassvētku nakts zvaigzni, ir paredzēts mājas mājās ar sveču Ziemassvētku eglītes uzstādīšanu. Tomēr Rietumi Ziemassvētku eglītes izcelsmes vietā ir vēl viens populārs teiciens: ir labs lauksaimnieks, Ziemassvētku dienā Ziemassvētku eglītes sirsnīgi izklaidēja ceļojošs bērns, atlaist bērniņu, bērns salocījis filiāli, kas novietota zemē, aug koki, Bērns norādīja uz koku, ka zemnieki teica, ka šodien katru gadu Ziemassvētku eglītes koki tiek pasniegti, lai atmaksātu jūsu viesmīlību. Tātad, mūsdienu cilvēki redz, ka Ziemassvētku eglīte vienmēr ir pārklāta ar nelielu dāvanu.