Priedes attīstībaSaskaņā ar Ziemassvētku pasūtījuma ierakstiem, pirmais prieks ir neliels palmas koks baltajā pilsētas ceļa malā. Pirmajā Jēzus piedzimšanas naktī Jaunava Marija un Sv. Jāzeps devās uz auksto pilsētu, ļoti nogurusi, Jaunava par laiku kādu laiku krita uz koka, tas mazais palmas koks, it kā mīļais, šķiet, izlika tās zari , Lai Jaunava Marija izturētu aukstā vēja pūšanu. Nakts vidū Jēzus Kristus piedzima. Šajā laikā debesīm parādījās īpaši spilgtas zvaigznes, izsniedza brīnišķīgu gaismu, priežu Ziemassvētku eglīte tieši sasniedza mazo palmu koka galvu, apbrīnoja skaistu atvērumu. Kopš tā laika Ziemassvētkos mazais brūns koks tas veidoja krāšņās pozīcijas.

Viduslaiku laiki, populārā reliģiskā dramaturģija Vācijā Edenes spēlē pēc Dieva radīšanas Ādams Ievs nodeva Dievu, kad spēlē ar ābolu palmu klātiem, kas pārstāv "dzīves koku" vai "zina labo un ļauno" koks ". Vēlāk dzīvības vēstule "dzīves kokā" pārcēlās uz mājām, priežu Ziemassvētku eglītes simbols par pestītāja ierašanos. Attīstot šo simbolu, līdz pat piecpadsmitajam gadsimtam, dekorēti priedes, tas ir kļuvis par paražu.

Priedes koki norādīja uz debesu valstību. Zvaigznes, kas izvietotas koka augšpusē, ir īpaša zvaigzne, kas vada gudro cilvēku Betlēmes meklēšanā par Jēzu. Ziedu puķu zieds Zvaigžņu gaisma nozīmē pasauli ienest Jēzus Kristus gaismā. Dāvana zem koka ir Dieva dāvana caur vienīgo pasaules dēlu: cerība, mīlestība, prieks un miers. Tātad, kad Ziemassvētku cilvēki rotā priedus.

Leģenda par priežu koka izcelsmi: teikts, ka lauksaimnieks bija saņēmis izsalkušu un izsalkušu bērnu sniega Ziemassvētku vakarā, kur bija priecīgi ziemassvētku vakariņas, un bērnam bija atvadīšanās egle uz zemes un svētīts Teica: "Jaungada diena, filiāļu dāvana, priežu Ziemassvētku eglītes, atstājot šo skaisto Sugimura, atmaksā jūsu laipnību." Lauksaimnieks atrada, ka koku zari faktiski pārvērta par mazu koku, viņš tikai saprot viņu uzņemšanu. Oriģināls ir Dieva vēstnesis. Šis stāsts kļūst par priežu avotu. Tiek secināts, ka vēlāk vēsturiskie dati, apmēram 200 gadus gadā, sāka izmantot zarus kā rotājumus kā Ziemassvētku svinības.

Ziemassvētku svinībās ir mūžzaļš koks ar egles vai priedēm, kas sastāv no svecēm un ornamentiem. Mūsdienu priedes izcelsme ir Vācijā. Katru gadu 24. decembrī vācieši mājās izveidoja egli (Ēdenes dārza koku) un uz tā uzlika cepumus, Pine Christmas Tree, kas simbolizē svētnīcu (kristīgās izpirkšanas zīme). Mūsdienīga visu veidu sīkfailu izmantošana svēto sīkfailu vietā, kā arī bieži pievieno Kristus sveces simbolu. Turklāt interjerā ir arī Ziemassvētku tornis, ir koka trijstūra struktūra, ir daudz mazu režģi, kas atrodas Kristus statuja, tornis, kas dekorēts ar mūžzaļajām zarām un lapām, svecēm un zvaigzni. Līdz 16. gadsimtam Ziemassvētku torņi un Ēdenes koki tika apvienoti koka priedēs.

Priedes koka apdarei, šķiet, ka pasaule ir līdzīga. Priedes tiek izmantotas mūžzaļajos kokos, lielākoties četrām vai piecām pēdu augstiem maziem palmām vai nelieliem priežu mežiem, kas apstādīti lielā ziedu puķī, kokā ir pilnas krāsainas sveces vai mazas gaismas, un pēc tam karājas dažādi. Dekorācijas un lentes, kā arī bērnu rotaļlietas un ģimenes dāvanas. Pēc tam, kad apdare ir laba, dzīvojamās istabas stūrī. Ja tas atrodas baznīcā, auditorijā vai publiskajās vietās, priežu koki ir relatīvi augsti, bet koku var arī novietot zem dāvinājuma.