Eglīšu gaismas nozīme

1, pirmkārt, izvēlieties atbilstošo atrašanās vietu pie mājas mēbeļu Ziemassvētku eglīte.

Jūs varat push durvis no durvis, lai redzētu, kur pirmajā vietā bieži krīt pie mājas, kur vieta ir gaismas savākšanas, šoreiz mēs varam nodot Ziemassvētku eglītes tur, bet, piemēram, kamīna vai loga malas sienas malā , arī ir īstā vieta.

2 izvēlēties atbilstošu eglīšu gaismas.

Dekorēšana festivāls ir jāatspoguļo jūsu personīgajām vēlmēm. Ja tev patīk tradicionālo stilu, izvēlieties izmantot tāda veida liels dažādās krāsās, kvēlspuldzes; Ziemassvētku eglīte ar gaismu, ja jūs vēlaties, lai taupītu enerģiju, lai glābtu planētu, izvēlieties enerģijas taupīšanas LED Ziemassvētku koku josla.

3 cik eglīšu gaismas

Ekspertu Padoms: 7 pēdas augsts Ziemassvētku eglīte, vismaz izmantot 500 nelielu gaismas; katrā pārsniedz 1 pēda palielinās 100. Ja tev patīk daudz spīdīgu izskatu, varat izmantot 150 sīpolu par vienu pēdu augsti. Protams, Ziemassvētku eglītes platums būtu jāiekļauj arī, Ziemassvētku koks ar gaismu lielāku nedēļas Ziemassvētku eglītes, vairāk vajadzīgas spuldzes.

4, gatavs rīki

Katru gadu Amerikas Savienotajās valstīs, jo eglīšu rotājumiem ievainoti vairāk nekā 15,000 avārijas dienesta numuru, tādēļ eglīšu rotājumiem atcerieties, sagatavot atbilstošus instrumentus. Piemēram, elektriskā kāpnes nevis nejauši atrast izkārnījumos pad augsts; izmantot standarta stieple un varas pagarinātājs; katru string eglīšu gaismas spuldzes nav savāksim pārāk daudz par 500 virkni Ziemassvētku koks ar gaismu, ja jums ir nepieciešams vairāk iedalīt vairākas stīgas ir pievienots spraudni.

5. Ziemassvētku eglīte iedegas kopā

Tiek aplauzts, pirmā Ziemassvētku eglītes gaismas ritulī eglīšu, tas izklausās mazliet lieks. Patiesībā, tas var izvairīties, starp tangled eglīšu gaismas dekorēšana kopā, turklāt ir ērti veikt pulksteņa koka gaismas, roku tinumu, nevis haoss, Ziemassvētku koks ar gaismas braving klupšanas savu risku.

6, vienkāršu likvidācijas metodi

Vispirms pagrieziet eglīšu gaismas, lai kad intuitīvi varētu redzēt veidošanās modeli no augšas uz leju, lai koks rotā.

Ja Ziemassvētku koku stūrī, jūs varat no koka iesaistītās puses uz otru pusi, Ziemassvētku koks ar apgaismojumu gar Ziemassvētku koks ir dekorēts ar grunts priekšpusē var.

Ja eglītes tiek novietots pie loga, jūs varat iet ap 360 grādiem, koku, pirms un pēc tam, kad jūs varat redzēt gaismu.

Tāpat kā šiks vertikālas līnijas ir arī ļoti viegli, bet atstarpes zem līnijas ir lielāki, lai saskaņotu koku formas.

Vēlaties padarīt 3D jēgas, Ziemassvētku koks ar gaismas starp gaismas koku koku zarus aplauziet gaismu.

Īsi sakot, jūsu brīvdienu jums patīk.

7, apgaismojuma vienošanās papildu uzvednes

, būs dažādas krāsas eglīšu gaismas iesaiņoti kopā vēl skaistāks. White Christmas tree gaismas un pēc tam pievienojiet melnbalto vai krāsu vairāku eglīšu gaismas iepriekš.

b ar uzlādējamu LET lampu, stieples pakaramais un dažas naglas, ražot dažādas formas mākslas eglīšu gaismas. Pirmkārt, samazināt āķa augšpusē pakaramais un tad twist to koku, zvaigzne vai citu formu ar knaibles, un tad aptīt eglīšu gaismas un beidzot karājās uz plaukta malas vai loga malas.

c, eglīšu gaismas ietin koks ārpus telpām. Pirmkārt, apsietu ap stumbru, Ziemassvētku koks ar gaismu un tad ietinu virzienā uz beigas zari. Pēc nakts, jūs varat redzēt viss koks ir izgaismots, kā pasakā efektu.

8 pēc sezonas uzņemšana

Parasti pirms Valentīna diena, pie eglītes, lai noņemtu šo dekoratīvu gaismas. Lai attīrītu koka, kad koku no koka sāka lēni griezties eglīšu gaismas ritulī Ziemassvētku koks ar gaismu, un beidzot var būt saprātīgs veids, kā apkopot skapī nākamajā gadā un pēc tam izmantot.