Ziemassvētku egles izcelsme

Tika teikts, ka lauksaimnieks bija saņēmis izsalkušu zēnu sniega Ziemassvētku vakarā, kur viņš bija ēdis greznas Ziemassvētku vakariņas, un bērns atteicās ar egles zaru un svētīja un teica: "Šajā dienā dāvana ir pilna Filiāles, atstājot šo skaisto egļu ciematu, atmaksājiet jūsu laipnību.

Pēc tam, kad bērns atstājis, lauksaimnieks atklāja, ka koku zari šķērsoja mazu koku, viņš saprata, ka viņa uzņemšana sākotnēji bija Dieva vēstnesis. Ziemassvētku eglīte Šis stāsts ir Ziemassvētku eglītes avots. Ziemassvētku zeķu leģenda

Ilgu laiku tur bija laipni aristokrāts, viņa sieva nomira no slimības, atstājot viņu un viņa trīs meitas. Muiža mēģināja daudz izgudrojumu, neizdevās, bet arī iztērēja naudu, tāpēc viņiem bija jāpārceļas uz lauku māju, viņa meitām bija jāsagatavo gatavošana, šūšana un tīrīšana.

Dažus gadus vēlāk, meitas devās uz laulības vecumu, Ziemassvētku eglītes tēvs ir kļuvis nomākts, jo viņiem nebija naudas savām meitām iegādāties kupolu. Vienu nakti meitas mazgāja kleitas un paklāja zeķes pie kamīna. Pēc tam, kad svētie Nikolajs zināja savu tēva stāvokli, viņi nāca pie savas mājas šonakt. Viņš redzēja, ka ģimene no logu guļ miegā un pamanīja meiteņu zeķes. Tūlīt viņš izvilka trīs zelta maisus no viņa kabatas no skursteņa uz cast, tikai krita meiteņu zeķēs.

Nākamajā rītā meitenes pamodās, lai atrastu zeķes, kas piepildītas ar zeltu, lai tās varētu nopirkt pievīnu. Aristokrātija un tāpēc var redzēt savu meitu precējies, Ziemassvētku eglīte no tā laika, lai dzīvotu laimīgu dzīvi.

Vēlāk bērni visā pasaulē ir iemantojuši Ziemassvētku zeķu karājas tradīcijas. Dažās valstīs bērniem ir citas līdzīgas tradīcijas, piemēram, Francijā, bērni ievieto kurpes pie kamīna un tā tālāk.

Burvīga leģenda par Ziemassvētku eglīti

Ziemassvētki nāk no kristīgās Bībeles, Ziemassvētku eglītes pamatā ir Ziemassvētku pasūtījuma ieraksti, no balta aukstā pilsētas ceļa uz nelielu palmu koku.

Saskaņā ar attiecīgiem dokumentiem, dienā, pirms Jēzus dzimšanas, Jaunava Marija un pēc tam viņas draugs Sv. Jāzepa brauciena laikā bija ļoti grūti. Šajā laikā Ziemassvētku eglītes staigā uz balto pilsētu, ir ļoti nogurusi. Tāpēc Marija nolēma sēdēt uz palmu ceļa, kādu laiku atpūsties un tad steigties. Tomēr šoreiz mazā brūnā kokā, piemēram, cilvēka domāšanā, lēnām sākas filiāles, lai Marija un Sv. Jāzeps bloķētu aukstumu, lai Jaunava varētu izvairīties no aukstā vēja uzbrukuma. Šajā naktī Jēzus piedzima. Šajā brīdī spoža zvaigzne sūta savu gaismu brūnā koka augšpusē, neparasti skaista maģija. Kopš tā laika Ziemassvētku eglīte ir populāra Ziemassvētkos vietā. Līdz mūsdienām decembrī ir dažādi Ziemassvētku eglītes un dod mums neierobežotu prieku un laimi.