Ziemassvētku eglītes lampas vingēšanas metode

Arvien vairāk cilvēku ar Kristus vēja Ziemassvētkiem neizbēgami izdaiļo Ziemassvētku eglīšu maksu. Ziemassvētku eglīte ir visbūtiskākā dekorēšana, proporcija ir piemērota, vingrinājums karājas ar elegantu Ziemassvētku eglīšu lampu, kas var padarīt festivālu kustīgāku un spīdīgāku. Bet cik daudz ir Ziemassvētku eglīte, kā izvēlēties, kā to ietīt? Šeit mēs ilustrējam dažus Ziemassvētku eglīšu gaismas pamatus grafiski.

1, pirmais ir izvēlēties pareizo vietu, lai rotā Ziemassvētku eglītes.

Jūs varat nospiest durvis caur durvīm, lai redzētu, kur pirmā acs bieži nokrīt mājās, kur tiek iegūta gaisma, un šoreiz mēs varam novietot Ziemassvētku egli tur, bet Ziemassvētku eglītes ar gaismu, piemēram, kamīna malu vai Logu siena, ir pareizā vietā.

2, izvēlieties pareizos Ziemassvētku eglītes gaismas.

Festivāla dekorēšanai vajadzētu atspoguļot jūsu personīgo vēlmi. Ja vēlaties izmantot tradicionālo stilu, izvēlieties kvēlspuldzi ar daudzām krāsām, Ziemassvētku eglītes ar gaismu un, ja vēlaties ietaupīt enerģiju, kas taupa planētu, izvēlieties energoefektīvu LED eglītes lampu.

3, cik daudz gaismu jums vajag?

Ekspertu padoms: 7 pēdas augstie Ziemassvētku eglītes, vismaz 500 mazu gaismas, katrs 1 kājām lielāks par 100. Ja jums patīk gaišāks izskats, jūs varat izmantot 150 spuldzes uz kāju. Protams, lai aprēķinātu Ziemassvētku eglītes platumu, jo lielāka ir Ziemassvētku eglītes apkārtne, Ziemassvētku eglītes ar gaismu, jo vairāk vajag sīpolu.

4, sagatavojiet instrumentus.

Katru gadu Amerikas Savienotajās Valstīs, Ziemassvētku eglīšu dekorēšanai ievainoto cilvēku skaits pārsniedz 15 000, tāpēc pirms Ziemassvētku eglītes dekorēšanas neaizmirstiet sagatavot pareizos instrumentus. Piemēram, Ziemassvētku eglītes ar gaismu izmantojiet standarta stiepli un spēka pagarinājumu; Katras Ziemassvētku eglītes spuldze nevar būt pārāk daudz, apmēram 500 ir virkne, ja vairāk ir nepieciešams sadalīt vairākās stīgās, lai izveidotu savienojumu ar spraudni.

5, Ziemassvētku eglī gaiss pulks

Ziemassvētku eglīte, kas būtu iesaiņota ap Ziemassvētku eglīti, vispirms tika izveidota grupā, kas izklausījās lieki. Faktiski to var izvairīties, iekārtojot kopā saullēktā Ziemassvētku eglīšu apgaismojumu, turklāt Ziemassvētku eglītes ar vieglu ir viegli uzņemt Ziemassvētku eglīšu lampu ar vienu roku, kas nav netīrs, riskējot pakļauties sev.

6, vienkārša tinuma metode

Pirmkārt, Ziemassvētku eglītes spuldzes jauda, tā, ka tinuma laikā jūs varat vizuāli uztvert veidošanās veidu, no koka augšpuses, kas dekorēts uz leju.

Ja Ziemassvētku eglīte atrodas stūrī, Ziemassvētku eglītes ar gaismu to var velk no koka vienas malas uz otru pusi, gar Ziemassvētku eglītes priekšu līdz apakšai.

Ja Ziemassvētku eglītes priekšā ir logs, jūs varat pagriezt koku 360 grādos un redzēt gaismas uz priekšu un atpakaļ.

Tāpat kā šiks vertikālā līnija? Arī ļoti vienkāršs, tikai līnija zem atstarpes ir lielāka, lai atbilstu koka formai.

Lai nedaudz samazinātu 3D apgaismojumu, jūs varat iesiet koka apgaismojumu starp filiālēm.

Vārdu sakot, jums patīk brīvdienas.

7, uzlaboto padomju apgaismojums

A, tas ir vairāk skaisti, lai aptintu dažādas Ziemassvētku eglīšu gaismas krāsas kopā. Baltā Ziemassvētku eglītes gaismas ir galvenā, Ziemassvētku eglītes ar gaismu un pēc tam pievienojiet vienkrāsainus vai daudzkrāsainus Ziemassvētku eglītes gaismas.

B, izmantojiet uzlādējamas gaismas, stieples pakarotājus un naglas, lai izgatavotu dažādas mākslas formas Ziemassvētku eglītes gaismas. Izgrieziet āķi virs pakaramā un izgrieziet to kokā, zvaigznī vai citā formā ar skavu, tad pagrieziet Ziemassvētku eglītes spuldzi un pakārt to pie grāmatplauktu malas vai loga malas.

C, aptiniet Ziemassvētku eglītes gaismas ārā. Vispirms aptiniet stumbru, tad pagrieziet to filtra galā. Pēc nakts stundas, Ziemassvētku eglītes ar gaismu, jūs varat redzēt visu koks, kas izgaismots kā pasaku efekts.

8 pēc sezonas saņemšanas

Parasti pirms Valentīna dienas, lai noņemtu šos dekoratīvos Ziemassvētku eglītes gaismas. Ziemassvētku eglīšu apgaismojumu no koka dibena apakšdaļas sakopta, lēnām saplēstot Ziemassvētku eglīšu lampu pulkā, visbeidzot var būt racionāli nākamajā gadā izmantot skapi.