3 plus trīs personu telts

Tērzēšana tūlīt
Produkta detaļas

Produkta apraksts
Coleman Coastline 3 plus trīs personu telts ir izturīgs, stabils un būvēts, lai viegli pitching. Šī tuneļa telts nodrošina pietiekami daudz vietas trim cilvēkiem ar plašu dzīves un glabāšanas vietu, lai tiktu galā ar visu jūsu komplektu, pat pēc ilgstošas ​​uzturēšanās.
Esiet aizsargāti no āra elementiem ar pieaugošu grīdas virsmu, kas apvieno komforta sajūtu, ko jūs saņemat ar ievilktām grīdlīstēm, ar tradicionālas plakanas pamatnes ventilāciju un vieglu tīrīšanu. Optimāla gaisa plūsma ir galvenā uzmanība šim projektam ar papildu ventilācijas flīzēm, lai nodrošinātu gaisa plūsmu pa telti. Šī telts ir aprīkota ar guļvietu 4,2 ㎡, glabāšanas zonu aptuveni 3,78 ㎡, pitching virsmas 26 ㎡ un 140 cm augstums.
Guļamistabā ir arī izturīgs un izturīgs polietilēns. Elpojošs poliestera un nerūsējošā ādas sieta iekšējais elements ir viegls un izturīgs pret bojājumiem. Polu sekcijas ir pietiekami īsas, lai tās viegli iesaiņotu mugursomā. Pacēlāja pamatne ļauj atdzist gaisu ieiet pie telts pamatnes, un tad caur ventilācijas paneļiem tiek izvadīts silts gaiss.
Piedāvā divas durvis, tādēļ, ja mainās vēja virziens, jums vairs nav jāmaina. Optimāli novietojiet puķu līnijas pa poliem un ap telti, nodrošinot stabilitāti lielos vējumos. Y-guy līnijas nodrošina atbalstu, bet mazāk celms telts poliem. Ar vienu pitching palīdzību ļauj ātri un viegli pitching, iekšējā guļamistaba ir iepriekš piestiprināta, un to var atstāt, ja iepako telts prom.
Krāsaini kodēti stabi un polu piedurknes un guļvietu iekšējie āķi samazina pitching kļūdas. PVC logi palielina redzamību un ļauj apgaismot telti, bet vajadzības gadījumā nodrošina privātumu. Strāvas vada ventilācija ir ērta atvēršana, lai jūs varētu palaist elektrības kabeli telts, turklāt ir daudz iekšējo kabatu.

Izmeklēšana